The title of the page
Seyahat

Tatilde Yat, Bot, Tekne Kiralama

Tatil, dinlenme ve eğlence demektir. Sağlık ve güvenlik içinde mutlu bir tatil için kendinize ve ailenize sürpriz fırsatlar tanıyabilirsiniz. Bir tatil mekanında şaşırtıcı deneyimler yaşamak için onlarca alternatif bulunmakta. Tekne kiralama da bunlardan sadece biri. Deniz, kıyı turizminin ayrılmaz bir parçası olan yat gezileri, talep durumuna, yörenin özelliğine ve zamana göre değişik fiyatlarla tatilcilerin hizmetine sunulmaktadır. İster iki kişilik ister ailenizle seyahat edin, tekne kiralama konusunda bütçenize uygun teklifleri bulmanız mümkündür.

Kiralık Tekne Seçimi

Genel olarak tekne kiralama firmaları doğru yönlendirme ile ihtiyaca uygun tekne ve zamanı ile fiyatı konusunda yardımcı olmaktadır. Burada temel nokta ihtiyaçlarınızı karşılayacak tekne tipini seçmek için uygun rehberliktir. Bir teknenin maksimum kapasitesi kendi kategorisine göre belirlenir. Teknede kaç yetişkin, kaç çocuk olacak veya kano veya jet ski gibi ekipmanlar olacak mı?

Bunu da Okuyabilirsin...  Ege Bölgesi'de İllere Göre Gezilecek En İyi Yerler

Kiralık tekne seçiminde gezinti rotası da önemlidir. Denizaşırı denizlerde kullanılmak üzere bir tekne kiralıyorsanız ayrı, sahil boyunca yelken açmayı veya nehir ve nehirleri düşünüyorsanız ayrı kategorilerdeki tekneler size önerilecektir. Ayrıca korunan alanlarda da her tekne türüne izin verilmemektedir. Tüm bunları öğrenmek ve sorunsuz bir tekne gezisi düzenlemek için, teknenin kiralanma bedeli değil teknik özellikleri ile arıza vb durumlarında yapılacakların da net olarak sunulan hizmet içerisinde belirlenmiş olması gereklidir.

Kiralık tekne seçerken yapmayı planladığınız etkinlikleri de dikkate almalısınız. Su sporları yapmak için farklı özelliklerde, balık avı gibi aktiviteler için farklı özelliklere sahip tekneler önerilecektir.

Bot

bot kiralamak
Bot

Yelkenli

Yelkenli Kiralama
Yelkenli

Katamaran

Sitemizin Uygulaması Google Play'de Tatilde Yat, Bot, Tekne Kiralama 1 – google play indir e1608493225897
Test ve Deneme Çözme Uygulamamız Google Play'de Tatilde Yat, Bot, Tekne Kiralama 1 – google play indir e1608493225897
Katamaran
Katamaran

Motorlu tekne


Bunu da Okuyabilirsin...  Türkiye’nin En Güzel Plajları
İlgili Makaleler

Tatilde Yat, Bot, Tekne Kiralama 3 – motorlu tekne
Tekne

yat kiralama
Yat

Yorumlar

YorumlarBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu