Kimdir?

Taner Ölmez Kimdir?

Müslüm filmi ile büyük popülerlik kazanan Taner Ölmez kimdir? Birçok dizi ve filmde rol alan Taner Ölmez kaç yaşında? Ekranlarda görmeye alıştığımız Taner Ölmez nereli? Taner Ölmez dizileri hangileridir? İşte son dönemlerde magazin gündeminde sürekli değinilen Taner Ölmez’in hayatı.

Taner Ölmez kaç Yaşında?

Taner Ölmez 9 Ağustos 1986 yılında dünyaya gelmiştir, şu anda 33 yaşındadır. Doğma büyüme İstanbullu olan Taner Ölmez, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Tiyatro bölümünü başarıyla tamamlamıştır.

Taner Ölmez Sevgilisi 

Ünlü oyuncunun boyu 1.79 cm ve 76’dır. Aslan burcu olan Taner Ölmez’in gerçek sevgilisi aldığımız bilgilere göre kendisi gibi bir oyuncu olan Ece Çeşmioğlu’dur. Oyunculuk kariyerinde tiyatroyla başlayan yetenekli oyuncu birçok televizyon dizi ve reklamında oynadığı gibi filmlerde de rol almıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Başak Parlak Kimdir? Sevgilisi Kim?

Televizyon oyunculuğu kariyeri 2008 yılında Kapalı Çarşı isimli dizide oynamasıyla başlamıştır ve bu günlerde de ekranlarda görmeye alıştığımız bir yüz olmaya devam etmektedir. Aynı zamanda 2014 yılında Katil Joe oyunun gösterdiği performansıyla Afife Jale Tiyatro Ödülü almaya hak kazanmıştır.

Taner Ölmez Dizileri ve Filmleri

Taner Ölmez dizileri, 2008’den bu yana televizyonda görmeye alıştığımız içeriklerdir. Televizyonda yayınlanan ilk dizisi Kapalı Çarşıdır, fakat 2011 Mustafa rolünde oynadığı İstanbul’un Altınları dizisindeki performansıyla çok daha büyük bir ilgi toplamıştır. Ardından 2012 yılında Kayıp Şehir dizisinde aldığı rol ile geniş kitleler tarafından tanınmaya başlamıştır.

Star TV’de yayınlanan Medcezir dizisinde oynadığı dönem 2 yıl boyunca ekranlarımızda görmeye alıştığımız Taner Ölmez sonrasında Muhteşem Yüzyıl Kösem’de 2. Osman’ı canlandırmasıyla tekrar karşımıza çıkmaktadır. Son dönemlerde rol aldığı projelere değinmek gerekirse 2018 yılında Yüz Yüze adlı dizide rol alarak ekranlarda boy göstermeye devam etmiştir ve yine aynı yılda Müslüm dizisinde Müslüm Gürses’in kardeşi rolünü almıştır. Ayrıca, 17 Ocak 2020’de vizyona girecek olan 81 Kahraman: Denize Vurulan Kahramanlık Mührü filminde rol alacağı konuşulmaktadır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Beyazıt Öztürk Kimdir?

Taner Ölmez Yeni Dizisi: Mucize Doktor

Önümüzdeki günlerde Mucize Doktor dizisiyle Fox TV’de karşımıza çıkacak olan Taner Ölmez, Ali isminde Savant ve Otizm Sendromuna sahip bir asistan cerrahı canlandıracaktır. Bu hastalığını en yakınlarından bile gizleyen Ali, ilk başta şefi tarafından ameliyathaneden atılsa da kısa zamanda geri dönecektir. Taner Ölmez’in bu dizideki rol arkadaşlarından bazıları Reha Özcan, Özge Özder, Onur Tuna ve Sinem Ünsal’dır. ABD’de yayınlanan The Good Doctor dizisinden uyarlanacak olan Mucize Doktor eylülde ekranlarımızda olacak.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak