Kimdir?

Sinem Ünsal Kimdir?

Mucize Doktor dizisinde oyuncu kadrosuna dahil olan Sinem Ünsal kimdir? 26 yaşındaki oyuncu, Azeri kökenli bir baba ve Çerkez kökenli bir annenin ikinci evladı olarak 1993 yılında dünyaya gelmiştir.

Sinem Ünsal Kimdir

Sinem Ünsal, Aslen İzmirlidir. Özel kurslarla oyunculuk eğitimi alan ve çeşitli tiyatrolarda da eğitim amaçlı sahnelere çıkan Ünsal, oyunculuğa 2017 senesinde Siyah Beyaz Aşk dizisiyle başlamıştır. Başrolü İbrahim Çelikkol’un aldığı bu dizide Gülsüm karakterini canlandırmıştır.

Sinem Ünsal başka televizyon yapımlarında da yer almıştır. Aynı zamanda önümüzdeki günlerde ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan Mucize Doktor adlı dizide güzel oyuncuyu da Nazlı rolünde izleyeceğiz.

Bunu da Okuyabilirsin...  Mehmet Aksu kimdir?

Televizyon dizisi sektöründe gelecek vadeden ve oldukça başarılı yapımlarda yer alan Sinem Ünsal kendisine yöneltilen hırslı bir insan mı olduğu sorusuna, hırsının hiç bitmediği ve başkalarına zarar vermediği takdirde hırsın hep olması gerektiği cevabını vermiştir.

Sinem Ünsal Sevgilisi Kim?

Sinem Ünsal sevgilisi konusunda yöneltilen sorulara kalbinin boş olduğu yanıtını vermiştir. Vermiş olduğu röportajlarda, çocukluğundan beri aklında sadece oyunculuk olduğunu belirten Ünsal, üniversite ve sonrasında farklı sektörlerde çalıştığını ama kendisini her daim yalnızca oyuncu olarak görmek istediğini ifade etmiştir. Oyunculuk dışında kendisini en çok mutlu eden şeyin dans etmek olduğunu ama bunu profesyonel olarak yapmadığını söylemiştir.

Sinem Ünsal Boyu

Sinem Ünsal boyu 1.68’dir ve genç oyuncu çocukluk yıllarını İzmir’in Foça ilçesinde geçirdikten sonra üniversite eğitimi için Eskişehir’e gitmiştir. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünden mezun olmuştur. Şimdi ise İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Alper Erozer kimdir? Gerçek yaşı kaçtır?

Sinem Ünsal Oynadığı Diziler 

Çiçeği burnunda oyuncunun rol aldığı diğer diziler: Kızım ve Çoban Yıldızı adlı televizyon dizileridir. Kızım dizisinde Öykü’nün çok sevdiği Sevgi öğretmen karakterine, Çoban Yıldızı dizisinde ise Güneş karakterine can vermiştir.

Oyuncu kendisine teklif edilen projelerdeki senaryoları çok iyi okuyor ve kendisine ciddi anlamda kariyer olabilecek dizileri tercih etmeye çalışıyor. Henüz yolun başında sayılan ama bu kadar kısa sürede bile azımsanamayacak derecede bir hayran kitlesine sahip olan Sinem Ünsal, 2019 yılında bir de Bir Alaturka Hayat isimli bir tiyatro oyununda oynamıştır.

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak