Kimdir?

Şilan Makal

Şilan Makal, Galatasaray takımında oynayan futbolculardan Şener Özbayrak’la yaşadığı ilişki sebebiyle magazinlerde sık sık boy gösteren Şilan Makal katıldığı İşte Benim Stilim yarışmasıyla ülkemizde tanınmaya başlanmıştır. Sonrasında da oynadığı klip ve diziyle dikkatleri üzerine çekmiştir.

Şilan Makal Kimdir?

İlk oyunculuk deneyimini Show TV ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin isimli dizide yaşayan Şilan Makal kimdir? Şilan Makal hakkındaki bilgiler şunlardır; ŞilanMakal 1993 yılının Şubat ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncunun boyu 1,72 cm kilosu ise 54 kg’dır.

Ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan güzel oyuncu üniversite tarih eğitimi almıştır. Eğitimini tamamlayan Şilan Makal 2015 yılında yayınlanan İşte Benim Stilim isimli yarışmaya katılarak adını Türkiye’ye duyurmayı başarmıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Faruk Özlü kimdir? Aslen nereli yaşı kaçtır?

Şilan Makal Nereli?

İstanbul’da doğan Şilan Makal nereli merak edilmektedir. Şilan Makal aslen Diyarbakırlıdır. İşte Benim Stilim isimli yarışmayla adını duyuran Şilan Makal oyunculuğa ilgi duyduğu için Tuğçe Yıldırım’dan oyunculuk dersleri almıştır. Oyunculuk eğitimini tamamlayan Şilan Makal 2017 yılında Murat Dalkılıç tarafından yapılan Aşinayız şarkısının klibinde oynayarak Murat Dalkılıç’a eşlik etmiştir.

Şilan Makal daha sonra 2017-2018 yılları arasında Show TV ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin isimli dizide Dilan karakterini canlandırmıştır. Şilan Makal’a dizide Jessica May, Halil İbrahim Kurum, Feride Hilal Akın ve Tolga Mendi gibi isimler eşlik etmiştir.

ŞilanMakal Sevgilisi

Özel hayatıyla gündeme gelen Şilan Makal sevgilisi Galatasaraylı futbolcu Şener Özbayraklı’dır. ŞilanMakal’ın futbolcuyla ilişkisi 2015 yılında beri devam etmektedir ve ikili evlenmeye karar vererek nişanlanmışlardır. Ünlü çiftin yaz aylarında nikah masasına oturacakları bilinmektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Neslihan Atagül Kimdir?

Nikahlarının yapılacağı yer olarak da Artvin Borçka olacağı haberleri yayılmaktadır. Sosyal medyayı da aktif kullanan Şilan Makal’ın İnstagram hesabında 450 bin takipçisi bulunmaktadır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak