Kimdir?

Şifanur Gül Kimdir?

Şifanur Gül,  magazin gündemini oldukça sık bir şekilde işgal eden Şifanur Gül’ün biyografisi ve hayatı;

Şifanur Gül Kimdir?

1995 yılında doğan güzel oyuncu eğitimini de Ankara’da aldı ve sonra Ankara Üniversitesi’nde, Devlet Tiyatrosu Oyunculuk Anabilim Dalı Bölümü’nde okudu ve buradan mezun oldu. Çok sayıda tiyatro oyununda oynayan güzel oyuncu son olarak karşımıza Sevdim Seni Bir Kere dizisinde başrollerden Eylül karakteri ile çıkıyor. Bu şekilde Şifanur Gül kimdir?sorusuna verilen cevaptan sonra oyuncunun kendisine ve rolüne daha yakından bakalım.

Şifanur Gül Nereli?

Merak edilen bir husus Şifanur Gül nereli? 24 yaşındaki güzel oyuncu Ankara’da doğmuş ve yaşamını da bu şehirde sürdürmüştür. Ankaralı olan oyuncu ilk dizi filmini ise, Sevdim Seni Bir Kere dizisi ile başrol olarak oynamaktadır. Bu dizide hayat verdiği Eylül bir restorana ait mutfakta çalışan iyi kalpli, çalışkan ve güzel bir kızdır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Semra Özdamar Kimdir?

Daha sonra aslında zengin olan fakat restorana garson olarak giren Berk Bakioğlu’nun canlandırdığı Yağız’a aşık olur. Yağız ile ilk başta arkadaş sonra ise sevgili olan Eylül’ü zor zamanlar beklemektedir. Yine aynı dizide Yağmur Çokgenç’in canlandırdığı Aslım’da, Eylül’ün hem patronu ve hem de yakın arkadaşıdır.

Şifanur Gül Sevgilisi?

1.70 cm boyunda ve 52 kg ağırlığında olan ve düzgün fiziği ile dikkat çeken oyuncunun bilinen bir sevgilisi bulunmamakta. Bu çok merak edilen Şifanur Gül sevgilisi sorusu şu an için yanıtsız.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak