İnternet üzerinden satış ortaklığı veren firmalar ile çalışarak para kazanmanız mümkün. Bu yazımızda satış ortaklığı ile nasıl para kazanıldığını ve hangi sitelerin satış ortaklığı verdiğinden bahsedeceğiz…

Öncelikle satış ortaklığından ne kadar para kazanabileceğiniz ile başlayalım. Satış ortaklığı ile ciddi gelirler elde etmeniz mümkün. Satış ortaklığı ile siteniz, sosyal medya sayfalarınız üzerinden ya da bunlara hiç gerek duymadan para kazanmanız mümkün.

Satış ortaklığı firmaları ile çalışan markaların ürünlerinin satışını sağladığınızda size belli bir pay verilir. Örnek vermek gerekirse: X satış ortaklığı firmasından, Y markasının sattığı güneş gözlüğün satışını sağlayacaksınız. Gözlük 200 lira olsun. Ürünün satışı için size ayrılan pay da %20 olsun. Gözlüğün satışı için size verilen banner ya da link ile satışı gerçekleştiriyorsunuz. Bu durumda 200 liralık gözlükten %20’lik pay ile 40 lira kazanmış olacaksınız.

İlginizi Çekebilir.  Sosyal Medya Yazı İşaretleri

Satış ortaklığı firmalarında birçok marka ve ürün bulunmaktır. Hangi ürünün satışını gerçekleştireceğiniz sizin tercihinize kalmıştır.


Satış ortaklığında ödeme limitleri firmadan firmaya değişmektedir. Ödemeler genellikle banka havalesi ya da paypal ile gerçekleştirilir.

Satış ortaklığı veren bazı firmalar

  • ReklamAction
  • Admitad

İlginizi çekebilir: Anket doldurarak para kazanmak

Bu Yazı Ne Kadar Faydalı Oldu?
Bu Yazı Faydalı İse Puanlayabilirsiniz!
[Toplam: Ortalama: ]

Yorumlar

Yorumlar