Diğerleri Kimdir?

Sahra Işık Kimdir?

Sahra Esra Işık, 1991 yılında doğmuştur. Oğlak burcudur. Onun ilk defa geniş kitlelerle tanışması voleybolculuğu ile olmuştur. Sporcu kariyerini Fenerbahçe ve Beşiktaş voleybol takımlarında sürdüren Sahra Işık, ayı zamanda modellik de yapmaktadır.

 İlk 2014 yılında Survivor’a katılan ve en dişli isimlerden biri olan Sahra Işık, o dönem oldukça eleştirilen bir isim olmuştu. Hırsı ve mücadeleci ruhu ile akıllarda kalan Sahra Işık, 2018 yılında bir kere daha Survivor All Star takımında yer almıştır.

Sahra Işık Kimdir? 

 Sahra Esra Işık, 1991 yılında doğmuştur. Oğlak burcudur. Onun ilk defa geniş kitlelerle tanışması voleybolculuğu ile olmuştur. Sporcu kariyerini Fenerbahçe ve Beşiktaş voleybol takımlarında sürdüren Sahra Işık, ayı zamanda modellik de yapmaktadır.

 2013 yılında yapılan Best of Model yarışmasında Sahra Işık üçüncü olmuş, arkasından Malezya’da düzenlenen dünya güzellik yarışmasına katılarak 70 ülkenin güzelleri arasında ülkemizi temsil etmiştir. Sporcu kimliği ile de dikkat çeken Sahra Işık’ın beş spor dalında sertifikası bulunuyor ve aynı zamanda tenis antrenörlüğü yapıyor.

Bunu da Okuyabilirsin...  Eren Vurdem Kimdir?

 Diğer yandan Sahra Işık, oyunculuk, sunuculuk, spikerlik ve diksiyon dersleri alarak kişisel gelişimini de sürdürmüştür. Bu sayede yarışmanın arkasından oyunculuk teklifleri almaya başlamıştır.

 Görüldüğü gibi Sahra Işık kimdir diye merak edenler, karşılarında genç yaşına rağmen, sporcu ve oyuncu kimlikleri ile öne çıkan başarılı bir kişiyi bulmaktadır.

 Sahra Işık Sevgilisi Kim?

 Bu kadar genç ve popüler olan Sahra Işık’ın, doğal olarak kalbinin boş olması beklenemez. Elbette hayranları, Sahra Işık sevgilisi kim diye merak ediyordur. O zaman hemen Sahra Işık’ın sevgilisi İdris Aybirdi ile nişanlandığını söyleyelim. Survivor yarışmaları yüzünden ekranın hırçın kızı olarak tanınan Sahra Işık, iş adamı olan İdris Aybirdi’den evlilik teklifini Kıbrıs’ta yapılan Survivor finalinde almıştı.

Bunu da Okuyabilirsin...  Aras Aydın Kimdir?

 Çok geçmeden Sapanca’da yapılan nişan törenine, Sahra Işık’ın Survivor arkadaşları da katıldılar. Nişanda en dikkat çeken şey ise giydiği ve bir gelinliğe benzeyen kıyafeti oldu. Oldukça gösterişli geçen nişan töreninde, güzelliği ve zerafetiyle törenin en gözdesiydi.

 Nikah için çok beklemeyeceklerini açıklayan çift, balayı için büyük bir ihtimalle Survivor’da yarıştığı egzotik Dominik Adası’na gidecek.

 Sahra Işık Boyu

 Hem sporcu hem de model olmasında uzun boylu olması büyük avantaj kazandırmıştır Sahara Işık’a. Sahra Işık boyu 1.79 metredir. Kilosu ise 57’dir. Uzun boylu ve ince bir vücuda sahip olan Sahra Işık’ın saçlarının doğal rengi kahverengidir. Gözleri ise koyu kahvedir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak