Özlem Karakullukçu. 1987 doğumlu sunucu, spiker ve ekonomist. 2019 yılı itibariyle Ekotürk’te sunuculuk yapan Özlem Karakullukçu, Doğuş Üniversitesi mezunudur. Esas mesleği bankacılık olan Özlem Karakullukçu, birçok bankada görev yaptıktan sonra medya sektörüne geçiş yapmıştır.Özlem Karakullukçu kimdir? 1 – zlem karakullukçu 678x381 1

1987 Doğumludur.

Özlem Karakullukçu , Özel Doğuş Üniversitesi mezunudur.  Esas mesleği bankacılıktır 2006 yılında başladığı üniversite eğitimimini 2009 yılında tamamlamıştır. Ekonomi  tecrübesine 2010 yılında Bireysel bankacılılık portföy  yöneticisi asistanlığı ile başlamış  ve hemen sonrasında kurumsal bankacılıkta 2014 yılına kadar satış temsilcisi olarak devam etmiştir.  Anadolu Kurumsal Şubesinde (Anatolian Corporate Branch) 2 yıl daha çalışan  Özlem Karakullukçu Sorasında DenizBank’a geçmiş ve 6 yıl boyunca görevini başarıyla sürdürmüştür.

İlginizi Çekebilir.  Ziya Osman Saba Kimdir? Kısaca Hayatı ve Eserleri

Başarısı kısa sürede farkedilen Özlem Karakullukçu, Son olarak Ekotürk tv de başarılı bir ekonomi sunucusu olarak görevine devam etmektedir.

Özlem Karakullukçu’nun Eşi Kimdir?

Özlem karakullukçu evli midir? kiminle evlidir? sorularına ise detaylı araştırmalarımıza rağmen herhangi bir cevap bulamadık.


Bu Yazı Ne Kadar Faydalı Oldu?
Bu Yazı Faydalı İse Puanlayabilirsiniz!
[Toplam: Ortalama: ]

Yorumlar

Yorumlar