Kimdir?

Özge Ulusoy Kimdir?

Son dönemlerde merak konusu olan ve adını sıklıkla duyduğumuz Özge Ulusoy kimdir? Magazin sunuculuğu ile büyük bir ilgi uyandıran Özge Ulusoy nereli veya sevgilisi buluyor mu? İşte son dönemlerde magazin gündemini sıklıkla meşgul eden Özge Ulusoy’un biyografisi ve hayatı..

Son dönemlerde merak konusu olan ve adını sıklıkla duyduğumuz Özge Ulusoy kimdir? Magazin sunuculuğu ile büyük bir ilgi uyandıran Özge Ulusoy nereli veya sevgilisi buluyor mu? İşte son dönemlerde magazin gündemini sıklıkla meşgul eden Özge Ulusoy’un biyografisi ve hayatı..

28 Ekim 1982 tarihinde doğan Özge Ulusoy doğma büyüme Ankaralıdır. Özge Ulusoy’un boyu 1.8 m kilosu ise 55’dir. Akrep burcu olan Özge Ulusoy’un gerçek sevgilisi yeni aldığımız bilgilere göre Faruk Çolakoğlu’dur. Özge Ulusoy sevgilisi ile bir barışıp bir ayrılarak magazin gündeminde oldukça boy göstermektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Pelin Karahan kimdir? Kaç yaşında eşi kim?

Özge Ulusoy Hangi Yarışmalara Katıldı?

Elite Model Look Güzellik Yarışmasınakatılan Özge Ulusoy 3’üncü olmuştur. 2003 yılında katıldığı MissTurkey’de ikinci seçilmiştir. İçerisinde yer aldığı ve adından sıklıkla söz ettirdiği projeleriyle gündemde kalmayı başaran Özge Ulusoy; mankenlik, oyunculuk ve sunuculuk yapmaktadır. Uzun zamandır ekranlarda olan Özge Ulusoy katıldığı yarışmalarla Türkiye’ye dereceler kazanmıştır. Panamada dünyanın en güzel yarışması olan Kainat Güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiştir.

Özge Ulusoy’un Modellik Hayatı Nasıl Ve Kimlerle Olmuştur?

Modellik hayatına Uğurkan Erez’le devam eden Özge Ulusoy Cengiz Abazoğlu Defilelerinde boy göstermiştir. 2007’de oynadığı Senin Uğruna isimli dizide de büyük başarı sağlamıştır. Aynı anda Defilelere de katılan Özge Ulusoy’un kariyeri giderek yükselmiştir. İlk olarak Yıldırım Mayruk, Vural Gökçaylı, Hakan Yıldırım, Cemil İpekçi, Arzu Kaprol, Etcetura, Özlem Sürer gibi isimlerle çalışan Özge Ulusoy bunun yanında pek çok firmayla çalışmıştır. Beymen, Roman, Jeans, Mavi, Mango bunlardan birkaçıdır. 2006-2008 yılları arasında Orhan Oğuz’un yönetmenliğindeki Arka Sokaklar dizisinde oynamıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Olgun Toker kimdir?

Özge Ulusoy 2011 yılında ise Ferruh Taşdemir ile bir günlük evliliği nedeniyle adından söz ettirmiştir. Ateşe Yürümek isimli dizide oynayan Özge Ulusoy’un birlikte rol aldığı kişiler Ahu Türkpençe, Yavuz Bingöl ve Şerif Sezer’dir. Onun arkasından 2011 yılında ilk sinema filmini çekmiştir. Kutsal Damacana adlı bu film çok beğenilerek izlenmiştir.

Yükselen kariyerinde kliplerde oynamaya başlayan Özge Ulusoy Badem’in Sen Ağlama, Geceyedir Küsmelerim ve Yorgunum kliplerinde oynamıştır. Muhteşem yüzyıl dizisinde de oynayan Manken Özge Ulusoy Lehistan Prensesi Anna rolüyle büyük beğeni toplamıştır

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak