Kimdir?

Özge Gürel Kimdir?

Güzel oyuncu hep oyuncu olmak istemiştir. Bu nedenle de okumakta olduğu Uluslar Arası Ticaret bölümünü bitirmeden yarıda bırakmıştır. Hayali olan oyunculuğa erişmek için ise öncelikle dersler almaya başlamıştır. Oyunculuk eğitimi alan Özge Gürel ardından da oyuncu yönetimi ile ilgili eğitim almıştır. Yeteneği ve güzelliği ile kısa zamanda yapımcılar tarafından keşfedilmeye başlanan oyuncu ilk önce Kızın Nerede adlı dizide oynamıştır.

Son dönemlerde Yıldızlar Şahidimdir dizisi ile birlikte büyük bir popülerlik kazanan Özge Gürel kimdir? Güzel oyuncu hakkında en çok merak edilen soruların başında Özge Gürel nereli gelmektedir. 5 Şubat 1987’de doğmuş olan Özge Gürel İstanbul doğumludur. Bu da hem nereli sorusuna hem de Özge Gürel kaç yaşında sorusuna cevap vermektedir. Genç oyuncu otuz bir yaşında olmasına rağmen daha genç görülmektedir. Ev hanımı olan bir anneden doğan genç oyuncu Beykent Üniversitesi’nde Uluslar Arası Ticaret bölümünden mezun olmuştur.

Biyografisi

Güzel oyuncu hep oyuncu olmak istemiştir. Bu nedenle de okumakta olduğu Uluslar Arası Ticaret bölümünü bitirmeden yarıda bırakmıştır. Hayali olan oyunculuğa erişmek için ise öncelikle dersler almaya başlamıştır. Oyunculuk eğitimi alan Özge Gürel ardından da oyuncu yönetimi ile ilgili eğitim almıştır. Yeteneği ve güzelliği ile kısa zamanda yapımcılar tarafından keşfedilmeye başlanan oyuncu ilk önce Kızın Nerede adlı dizide oynamıştır. Ardından Huzur Sokağı, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde oynayan oyuncu ilk kez başrol onadığı Kiraz Mevsimi adlı dizi ile herkes tarafından tanınmıştır. Bu diziler dışında Medcezir ve Yıldızlar Şahidim adındaki dizilerde de önemli rollerde yer alan oyuncu son olarak Dolunay adlı dizide oynamıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Neşe Baykent Kimdir? Eşi Kim?

Oyuncunun Fiziksel Özellikleri Neler?

Güzel oyuncu kahverengi bir göz rengine sahiptir. Kumral bir saç rengi olan Özge Gürel’in kilosu 56, boyu ise 170 cm’dir.

Özge Gürel’in Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncu ile ilgili en fazla merak edilen ise Özge Gürel sevgilisi kim? Oyuncu evli olmamak ile birlikte Kiraz Mevsimi adındaki dizide başrolü paylaştığı Serkan Çayoğlu ile 2014 yılından beri aşk yaşadığı biliniyor. İkilinin evlenip evlenmeyeceği ise şu anda bilinmiyor.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak