Kimdir?

Nihan Gür

İşte son dönemlerde magazin gündemini oldukça sık bir şekilde işgal eden Nihan Gür‘ün biyografisi ve hayatı. Fox TV ekranlarında 22 Kasım Cuma günü ilk bölümü yayınlanan Ferhat ile Şirin adlı dizi ile gündeme gelen Nihan Gür, ABD New York’ta konservatuar ve oyunculuk eğitimi almıştır. Güzel oyuncu CriminalMinds ve Westworld gibi yabancı dizilerde rol almış yetenekli bir oyuncudur.

Nihan Gür Nereli?

Türk izleyicisiyle yeni dizi Ferhat ile Şirin’de oynadığı Aslı rolüyle tanışan güzel oyuncu Nihan Gür nereli? Nihan Gür sevgilisi kim soruları da oldukça sık sorulmaktadır. Nihan Gür, Adana’da hayata gözlerini açmıştır. Şu an için açığa çıkan ya da bilinen bir sevgilisi ise bulunmamaktadır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Frederic Joliot-Curie Kimdir? Hayatı ve Bilimsel Çalışmaları

Nihan Gür

Çok küçük yaşlarda, ailesiyle beraber ABD Kuzey Caroline eyaletine taşınan güzel oyuncu, New York’ta bulunan bir Konservatuar okulunda hayalini kurduğu oyunculuk için eğitim alma şansı yakalamıştır. ABD’de çok sayıda kısa metraj sinema ve filmde rol alan Nihan Gür, Ferhat İle Şirin dizisinin yapımcılarından aldığı teklif üzerine Amerika’da ki oyunculuk kariyerine ara vererek, Türkiye’ye gelmiştir.

Nihan Gür Sevgilisi Kim?

2018 yılında TheDebtCollector isimli bir yabancı filmde rol alan güzel oyuncunun şu an için açığa çıkan ya da bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır. Nihan Gür 1.68 boyundadır ve güzel fiziği ile dikkat çekmektedir. Türkiye’de N1 Danışmanlıkla birlikte çalışan genç oyuncu Nihan Gür ayrıca kendi hayat hikayesini kaleme almaktadır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Zerrin Egeliler Kimdir?

Ferhat ile Şirin dizisinde Aslı karakterine hayat veren başarılı oyuncuya aynı dizide Ferhat rolüyle Tolga Sarıtaş, Şirin rolüyle Leyla Tanlar ve Banu rolünde ise Cansu Dere eşlik etmektedir. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Yıldıray Şahinler, Şehsuvar Aktaş, Uzhan Çakır, Işıl Yücesoy ve Emel Çölgeçen gibi birçok usta oyuncuda yer almaktadır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak