Kimdir?

Nevşin Mengü

Nevşin Mengü, Son olarak Cnn Türk ekranlarında haber programı sunan Başarılı sunucu Nevşin mengü hakkında detaylı bilgilere ve merak ettiğiniz tüm bilgileri  bu yazımızdan okuyabilirsiniz.

Nevşin Mengü Kimdir?

Ünlü haber sunucusu Nevşin Mengü 2 Mayıs 1982 yılında Ankara’da doğmuştur. Mengü ilkokuldan sonra eğitimini Ted Ankara Koleji’nde almıştır. Sunucu üniversite eğitimini ise Bilkent Üniversite’nde almıştır. Nevşin Mengü daha sonra Galatasaray Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır. Sunucunun mezun olduğu bölüm Siyaset Bilimi’dir.

Nevsin Mengü

Nevşin Mengü Kaç Yaşında?

Sunuculuk hayatına 2005 yılında başlayan Nevşin Mengü kaç yaşında? 37 yaşında olan sunucu iş hayatına Kanaltürk isimli televizyon kanalında başlamıştır. Mengü Kanaltürk televizyonunda Kadınlar Kulübü isimli programın sunmuştur.

Bunu da Okuyabilirsin...  Rüçhan Çalışkur kimdir? Yaşı ve memleketi

Nevşin Mengü daha sonra 2006 yılında Habertürk isimli kanalda çalışmaya başlamıştır. Sunucu sonraki dönemde Tahran’a giderek mesleğine 1 yıldan fazla süre Tahran’da devam etmiştir.

 

Nevşin Mengü Babası

Ünlü sunucu Nevşin Mengü babası Şahin Mengü’dür. Şahin Mengü ünlü bir politikacıdır. Nevşin Mengü’nün annesi Figen Mengü’dür ve sunucunun Burak isimli kardeşi vardır. Nevşin Mengü Tahran sonrası Hürriyet ve Cnn Türk gibi kanallarda çeşitli görevlerde bulunmuştur.

Kanalda ana haberin sunucusu Mehmet Ali Birand’ın rahatsızlanması sebebiyle bir süre Kanald haber sunuculuğunu yapmıştır. Bu tarihten sonra Nevşin Mengü Cnn Türk kanalında çalışmaya devam etmiştir. Ancak 2017 yılında kanaldaki görevine son verilmiştir.

sahin mengü

Nevşin Mengü Sevgilisi

2017 yılında Cnn Türk kanalındaki görevine son verilen Nevşin Mengü o tarihten beri Birgün Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmaktadır. Sunucu ayrıca Bavul dergisi içinde yazılar yazmaktadır. Ünlü sunucunun iş hayatı dışında özel hayatı da merak edilmektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Sina Koloğlu Kimdir?

Ancak Nevşin Mengü sevgilisi hakkında ise bir bilgi bulunmamaktadır. Ünlü sunucu İnsanın Düşünmekten Canı Yanar MI? ve 21 Gün Sonra isimli iki kitap çıkarmıştır. İnsanın Düşünmekten Canı Yanar MI isimli kitabını 2017 yılında çıkarmıştır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak