Kimdir?

Mehmet Günsür Kimdir?

En son Fi isimli internet dizisi ile adından söz ettiren yakışıklı oyuncu Mehmet Günsür kimdir? İşte hakkında merak edilenler; 8 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Mehmet Günsür, Tatar kökenli bir aileden gelmektedir. Mehmet Günsür kaç yaşında sorusunu merak edenler için yakışıklı oyuncu, 44 yaşındadır.

En son Fi isimli internet dizisi ile adından söz ettiren yakışıklı oyuncu Mehmet Günsür kimdir? İşte hakkında merak edilenler; 8 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Mehmet Günsür, Tatar kökenli bir aileden gelmektedir. Mehmet Günsür kaç yaşında sorusunu merak edenler için yakışıklı oyuncu, 44 yaşındadır. Marmara Üniversitesi Reklamcılık Bölümünü bitiren Mehmet Günsür, dört sene boyunca restoran işletmesi yapmıştır. Çocukluğundan beri de kameraların önünde birçok projede yer almıştır.

Mehmet Günsür Hakkında Merak Edilenler

Yakışıklı oyuncunun kameralar ile ilk kez buluşması 7 yaşında gerçekleşmiştir. “Sana” yağ reklamında oynayan ve ilk deneyiminden sonra da kameralar önünden ayrılmayan Mehmet Günsür nereli gibi soruları merak edenler için, aslen Tatar kökenli olmasına rağmen kendisi İstanbul doğumludur. Son dönemlerde dikkatleri çeken Mehmet Günsür eşi ile de dillerden düşmeyen ünlüler arasında yer alır. 2006 senesinde evlendiği KaterinaMongio ile hala mutlu bir hayat sürmektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Ozan Köprülü kimdir?

Mehmet Günsür’ün Oynadığı Diziler

1989 senesinde Cahide ve Geçmiş Bahar Mimozaları, 1999 senesinde Sır Dosyası, 2001 senesinde Don Matteo, 2003 senesinde Pilli Bebek, 2004 senesinde Kasırga İnsanları, 2005 senesinde Beyaz Gelincik, 2007 senesinde Bıçak Sırtı, 2012 senesinde Muhteşem Yüzyıl, 2017 senesinde Fi-Çi-Pi gibi dizilerde yer alan Mehmet Günsür, bu zamana kadar birçok yerli ve yabancı yapımda kendi adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Mehmet Günsür’ün Rol Aldığı Filmler

1997 senesinde Hamam, 1999 senesinde Hayal Kurma Oyunları, 2001 senesinde Guida ve Tommaso, 2002 senesinde İtalyan, 2003 senesinde Il Papa Buono ve O Şimdi Asker, 2004 senesinde Noncisarebbeniente da fare!, 2005 senesinde Anlat İstanbul, 2007 senesinde Fall DownDead, 2008 senesinde Se chiudigliocchi, 2010 senesinde Matrimoni e altridisastri ve Ses, 2011 senesinde Aşk Tesadüfleri sever, 2014 senesinde Unutursam Fısılda gibi sinema filmlerinde rol alan ünlü oyuncu, son olarak Azra Kohen’in kitabından uyarlanan Fi, Çi ve Pi üçlemesinde yer almıştır. Şimdilerde adı Netflix’in Beren Saat ile hazırlayacağı yeni dizide geçmektedir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak