Kimdir?

Kerimcan Durmaz Kimdir? Sevgilisi Kim?

Kerimcan Durmaz özellikle, Periscope uygulamasını keşfettikten sonra kariyerinde çok başarılı oldu. Bu uygulamadan sonra eğlence sektöründen teklifler almaya başladı. Eğlence sektöründe çalıştığı zamanda DJ’lik teklifi aldı. Bu teklifi kabul ederek müzik piyasasına adım attı. Sosyal medyada da yakalamış olduğu hayran kitlesiyle beraber etkisiyle yaptığı meslekten çok iyi, kazançlar elde etti.

Kerimcan Durmaz, 2 Kasım 1994 de İstanbul ilinin Yeniköy semtinde dünyaya geldi, Kerimcan Durmaz boyu, 1.86 metredir. Annesi ev hanımı, babası restoran işletmecisidir. Küçük yaşlardan itibaren ablalarının makyaj malzemelerine ilgi duymaya başlayan Kerimcan Durmaz, genç yaşta makyaj uzmanı olarak iş hayatına başladı. Bu alanda çok yetenekli olan Kerimcan Durmaz yeteneğini daha büyük kitlelere duyurabilmek için sosyal video paylaşım sitesi olan YouTube’da kendine kanal açtı, makyaj yaptığı videoları kendi kanalında paylaştı. Videoları çok ilgi çekse de, video yüklemeye ara vererek aldığı bir güzel iş teklifi üzerine Azerbaycan’a gitti, Kerimcan Durmaz yaşı 24 olarak bilinmektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Erdal Beşikçioğlu Kimdir?

Kerimcan Durmaz Nasıl Ünlü Oldu?

Kerimcan Durmaz özellikle, Periscope uygulamasını keşfettikten sonra kariyerinde çok başarılı oldu. Bu uygulamadan sonra eğlence sektöründen teklifler almaya başladı. Eğlence sektöründe çalıştığı zamanda DJ’lik teklifi aldı. Bu teklifi kabul ederek müzik piyasasına adım attı. Sosyal medyada da yakalamış olduğu hayran kitlesiyle beraber etkisiyle yaptığı meslekten çok iyi, kazançlar elde etti. Ayrıca popüler mekanlarda da sahne alan Kerimcan Durmaz, 2016 yılında renkli sayfalar programına konuk olarak ekran karşısına da çıktı.

Kerimcan Durmaz Halen DJ’lik Yapmakta Mıdır?

Göz rengi kahverengi ve saç rengi koyu kahverengi olan Kerimcan Durmaz burcu Akrep burcudur,Kerimcan Durmaz sevgilisi hakkında kesin bir bilgi yoktur. Makyaj uzmanı olan Kerimcan Durmaz İstanbulludur. Hala birçok gece kulübünde DJ’lik yapmaktadır. Sosyal medya fenomeni olan, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ülkemizde oldukça ünlü olmuştur. Liseyi bitirdikten sonra Bakü’ye gidip orada makyöz olarak çalışmıştır. İşte benim stilim adlı programda jüri üyeliği yapmıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Halil Söyletmez Kimdir?

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak