Kimdir?

Kerem Bürsin Kimdir?

Çok sportifbir yapısı olan Bürsin, düzenli şekilde spor yapıyor. İstanbul’da doğmuşturancak küçük yaşta babasının işi dolayısıyla Amerika’ya taşınmıştır. Aslen Kerem Bürsin nereli sorusuna cevap iseİstanbul’dur. Hayatının büyük bir kısmını Amerika’da geçirmiş, eğitimini deorada tamamlamıştır. ABD dışında İskoçya, Endonezya, Birleşik Arap Emirlikleri,Malezya’da yaşamıştır. Eğitimini de oyunculuk üzerinde tamamlamıştır.

Son zamanlarda oynadığı Muhteşem İkili dizisi ile ilgileri üzerine çeken Kerem Bürsin kimdir oldukça merak ediliyor. Kerem Bürsin kaç yaşında burcu ne özellikle kadın hayranları tarafından merak edilen bilgilerdir. 4 Haziran 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuş Türk oyuncudur.Burcu İkizler’dir, şuan 31 yaşındadır. Boyu 179, kilosu da 71’dir. Doğal saçrengi koyu sarı, göz rengi ise eladır.

Çok sportif bir yapısı olan Bürsin, düzenli şekilde spor yapıyor. İstanbul’da doğmuştur ancak küçük yaşta babasının işi dolayısıyla Amerika’ya taşınmıştır. Aslen Kerem Bürsin nereli sorusuna cevap ise İstanbul’dur. Hayatının büyük bir kısmını Amerika’da geçirmiş, eğitimini deorada tamamlamıştır. ABD dışında İskoçya, Endonezya, Birleşik Arap Emirlikleri,Malezya’da yaşamıştır. Eğitimini de oyunculuk üzerinde tamamlamıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Murat Yıldırım Kimdir?

Kerem Bürsin Oynadığı Dizi ve Filmler

Kerem Bürsin, oyunculuk hayatına Amerika’da başlamıştır. İlk olarak Thursday filmiile ekranlara merhaba dedi. Ardından Strawberry Melancholy, Wendigo, Sharktopus,Palace of theDamned, Unutursam Fısılda ve İyi Oyun sinema filmlerinde oynadı.Son iki filmi Türkiye’de çekilen ve vizyona giren filmlerdir. Türkiye’de ilk tanınmasını sağlayan dizi ise Güneşi Beklerken olmuştur. Ulan İstanbul, Şeref Meselesi, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Muhteşem İkili dizilerinde de oynamıştır.

Türkiye’nin ilk internet dizilerinden biri olan Yaşamayanlar’da başrol oyunculuğunu üstlenmiştir.Kısa zamanda oldukça fazla oyunculuk deneyimine sahip olan Bürsin ayrıca çeşitli tiyatro oyunlarında da rol almıştır. Muhteşem İkili dizisi ise hala ekranlarda olan polisiye, komedi dizisidir. İbrahim Çelikkol ile başrolü paylaşıyor. Eğlenceli bir polisi canlandırıyor.

Bunu da Okuyabilirsin...  Kerimcan Durmaz Kimdir? Sevgilisi Kim?

Kerem Bürsin Özel Hayatı

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin sevgilisi de merak ediliyor. Bürsin, Güneşi Beklerken dizisinde tanıştığı Yağmur Tanrı sevsin ile kısa süreli bir birliktelik yaşamıştır. İkilinin aşkı sona erdikten sonra Bürsin Mavi Jeans reklam filmi çekimlerinde tanıştığı Serenay Sarıkaya ile aşka yelken açtı. İkili neredeyse 4 yıldır birlikte.

Kerem Bürsin Oynadığı Reklam Filmleri

Kerem Bürsin reklam filmleri konusunda da dolu bir geçmişe sahiptir. El Polo Roco, Line,Lipton, Turkcell Superonline, Mavi, Nike ve Nescafe reklamlarında oynamıştır.Şuan hala Nescafe’nin yüzü olarak kariyerine devam etmektedir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak