Kimdir?

Kadir Barcın kimdir?

Kadir Barcın. Türk Youtuber.

Alanyalı olan Kadir Barcın, lise eğitimini memleketinde görmüştür. Barcın, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur.

Asıl mesleği fotoğrafçılık olan Kadir Barcın, Kanada merkezli iStockphoto şirketinde çalışmıştır. Barcın, 2011 yılında Medipol Üniversitesi’nde Fotoğrafçılık Kulübü’nün düzenlediği söyleşide fotoğrafın temel tekniklerini ve kendi deneyimleri anlatmıştır.

Gezip gördüğü yerleri, lezzetleri ve doğada yaptığı yemekleri Youtube kanalından paylaşan Kadir Barcın, takipçilerine keyifli anlar yaşatıyor.Kadir Barcın kimdir? 1 – kadir barçın

Kadir Barcın videolarında neden konuşmuyor?

Kadir Barcın, çekimlerde neden konuşmadığına dair olarak yayınladığı bir videoda şunları söylemiştir: “2019’un başında bir kış günü, Alanya’nın yüksek bölgelerine kar yağmıştı. Karda bir sucuk videosu çekmeye karar verdim. Videoyu da çekerken yere basıldığında kardan çıkan sesin, ateşten yükselen seslerin ön planda olmasını istedim. ‘Konuşmadan sessiz bir video çekeyim, doğa ön planda olsun; bakalım ilgi nasıl olur’ diye başladım. Zaten kamera önünde çok konuşmayı sevmiyorum. Aşağı yukarı 23 yıldır kameranın arkasında oldum. Yüklediğim ilk videoya güzel tepkiler gelince böyle devam ettim.”

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak