iPhone 8 bekleyen meraklıları için 7S Sürprizi… Apple firmasının, 4,7 inç’lik iPhone 7 ve 5,5 inç’lik iPhone 7 Plus modellerinin arasına bir model daha ekleyebileceği konuşuluyor. İddalara göre firma iPhone 7S’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Büyük bir merakla beklenen iPhone 8 içinse gelişmeler şu an için sadece söylentilerden ibaret. Iphone severlerini, 4,7 inç’lik ve 5,5 inç’lik iPhone’ların yanına 2017’de 5 inç’lik yeni bir model bekliyor. Japonca yayın yapan Macotakara adlı site,  5 inç’lik bu telefonun farklı, dikey çift lensli kamerayla birlikte geleceğini söylüyor.
Apple’ın farklı donanım özelliklerine sahip ürün tasarımı düşüncesiyle çıkarabileceği, dikey kameranın bu üçüncü iPhone modeli, diğer iki modelin önüne geçebilir. Halihazırda ekran boyutu, kamera yapılandırması ve pil boyutunun iki iPhone model arasındaki en önemli fark olduğu biliniyor.

İlginizi Çekebilir.  Hareket Nedir? Çeşitleri ve Özellikleri

Macotakara’ya göre, Asya tedarik zincirinden bilgi sağlama konusundaki başarısıyla bilinmekte. Site, Apple’ın yeni bir kırmızı iPhone üzerinde çalıştığını belirtmiş.  Yeni modeli dünyaya yakın zamanda tanıtacağına dair ipuçlarını da bir süredir veriyor. Bununla birlikte dikey çift kameralı iPhone’un ne gibi ek işlevler sunacağını bilmiyoruz. Geçen ayki bir sızıntı, 2017’nin iPhone’larında 3D kamera teknolojisinin kullanılabileceğini söylemişti ve bu söylentinin 5 inç’lik iPhone’la ilgisi olabilir.

Iphone Kullanıcılarının merakla beklediği iphone 8’in ne zaman piyasaya sürüleceği ve nasıl bir tasarım ve teknik özelliğe sahip olacağının ipuçlarının iPhone 7S modelinde olup olmayacağı ise merak konusu.

Bu Yazı Ne Kadar Faydalı Oldu?
Bu Yazı Faydalı İse Puanlayabilirsiniz!
[Toplam: Ortalama: ]
İlginizi Çekebilir.  Kitapsız Büyüyen Çocuk Susuz Yetişen Ağaca Benzer

Yorumlar

Yorumlar