The title of the page
İnternet

İnternetten nasıl para kazanılır?

Gelişen dünya ile birlikte insanlar artık her yerden internet üzerinden para kazanabiliyor. Öyle ki, bunu artık iş olarak yapanların sayısı da azımsanmayacak derecede. Siz de internet üzerinden para kazanabilirsiniz.

İşte internet üzerinden para kazanılabilecek en iyi 3 yöntem…

1) Blog yazarak para kazanmak

İnternet üzerinden para kazanmak denildiğinde akla gelen ilk fikir blog yazmaktır. Peki, blogtan nasıl para kazanabilirsiniz?

Bir blog açarken site konusunu iyi belirlemeniz gerekir. Blogunuzu açtıktan sonra düzenli olarak içerik girin. 3-5 içerik ile para kazanmak mümkün değildir. Sitenize belki de 1-2 ay çok az sayıda ziyaretçi gelecek. Sabırla özgün içerik girmeyi sürdürün ve içeriklerinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşın. Önerimiz, 100 kadar içeriği geçtikten sonra, Google’nin bloggerlara para kazanabilmesi için sunduğu ‘Adsense’ programına başvurun. – Adsense sitenizden para kazanabileceğiniz en iyi platformdur. – Siteniz belli bir süre incelenecektir. Eğer Adsense başvurunuz kabul edilirse, sitenize reklam ekleyebilirsiniz. Reklamları sitenize eklemeniz ile iş bitmeyecek. Blog sitenize içerikler girmeyi sürdürün. Sabırla ve doğru şekilde bu işlemi sürdürdüğünüz takdirde 1-2 yıl sonra sizi tatmin edebilecek paralar kazanabilirsiniz.

Bunu da Okuyabilirsin...  Anket doldurarak para kazanmak

2) Anket doldurarak para kazanmak

Anket doldurma işi sizi paraya boğmayacak ancakcep harçlığınızı çıkartabilirsiniz. Anket doldurarak para kazanma işi en çok da öğrenciler için güzel bir seçenektir.
Size önerimiz bir firma ile değil birden çok firma ile çalışın…

Anket doldurarak para kazanabileceğiniz bazı siteler: Panel Station TR, Fikir Pazarı TR, Toluna TR, Global Test Market TR, Volued Opinions TR.

Sitemizin Uygulaması Google Play'de İnternetten nasıl para kazanılır? 1 – google play indir e1608493225897
Test ve Deneme Çözme Uygulamamız Google Play'de İnternetten nasıl para kazanılır? 1 – google play indir e1608493225897

3) Satış ortaklığı ile para kazanmak

İnternet üzerinden para kazanılabilecek bir diğer sistem de satış ortaklığıdır. Satış ortaklığı sistemini kısa özetlersek, bir ürünün internet üzerinden satışını sağlarsanız bu ürün için belirlenen komisyon oranında ücret alırsınız.


Bunu da Okuyabilirsin...  Haber teması satan siteler, ortalama fiyatlar ve tavsiyeler...

Satış ortaklığı veren bazı firmalar: Admitad, ReklamAction, Gelir Ortakları

Yorumlar

YorumlarBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu