Kimdir?

İlkin Tüfekçi

İşte son dönemlerde magazin gündemini oldukça sık bir şekilde işgal eden İlkin Tüfekçi’nin biyografisi ve hayatı. Başarılı bir dizi oyuncusu olan İlkin Tüfekçi kimdir kendisini daha yakından tanıyalım. Güzel oyuncu 5 Temmuz 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Babası olan İlyas Tüfekçi, Galatasaray’ın eski futbolcularından biridir ve halen daha çeşitli kulüplerde teknik direktörlük yapmaktadır Lise eğitimini Florya Selim Pars Lisesinde tamamlayan sempatik oyuncu, daha sonra Haliç Üniversitesi Konservatuvarında eğitim görerek Tiyatro bölümünü bitirmiş ve Müşfik Kenter’den dersler almıştır.

İlkin Tüfekçi Boyu

İlkin Tüfekçi boyu merak edildiğinde ise, 32 yaşında olan güzel oyuncu İlkin Tüfekçi, 1.70 cm boyunda ve 50 kg’dır. Ela gözlü, siyah saçlı ve yengeç burcu olan güzel oyuncu kariyerinde birçok farklı dizide rol almış ve oldukça başarılı performanslara imza atmıştır. Başarılı oyunculuğu yanında son derece sempatik bir yapıya sahip olan oyuncu, Türk seyircisinden de beğeni toplamıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Ceren Hindistan Kimdir? Sevgilisi Kim?

İlkin Tüfekçi Dizileri

Güzel oyuncu İlkin Tüfekçi 2020 yılının ilk aylarında başlaması beklenen Zemheri adlı dizide rol alacaktır. Show TV ekranlarında yayınlanacak Zemheri’de İlkin Tüfekçi ile beraber Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Hazal Filiz Küçükköse, Caner Cindoruk, Hakan Taşkıran, Şebnem Dönmez, Müfit Kayacan, Zerrin Tekindor gibi usta ve başarılı oyuncularda rol alacaktır.

Şimdiye kadar ki İlkin Tüfekçi dizileri ise şu şekildedir. Güzel oyuncu 2007 yılında başlayan ve 2010 yılında sona eren Arka Sıradakiler adlı dizide Selin karakterine can vermiştir. Daha sonra 2010 yılında başlayan Papatyam dizisinde ise güzel oyuncu karşımıza Melis rolüyle çıkmıştır.

Bu diziden sonra ise Karadayı adlı fenomen dizide Bahar rolüyle izleyici ile buluşan İlkin Tüfekçi, 2014 yılında yayın hayatına başlayan Kara Para Aşk dizisi kadrosunda Emniyet müdürlüğünde görevli komiser Pelin’i canlandırmıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Denisa Gültekin kimdir?

İlkin Tüfekçi Sevgilisi

Yaptırdığı estetik ile gündeme gelen güzel ve başarılı oyuncu İlkin Tüfekçi sevgilisi noktasında ise, şu ana kadar gündeme gelmiş bir isim bulunmamaktadır. Bu nedenle güzel oyuncunun herhangi bir sevgilisi olup olmadığı şu an için bilinmemektedir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak