Kimdir?

İlayda Ildır

 İlayda Ildır, ilk oyunculuk kariyerine reklam filmlerinde başlıyor. Pek çok reklamda oynayan Ildır kısa sürede dizilerden teklif alıyor.

İlayda Ildır Kimdir?

2017 yılında Aşk Laftan Anlamaz isimli dizi ile ilk dizi deneyimini yaşayan ve bu şekilde kendini gösteren İlayda Ildır kimdir diye şimdilerde çok soruluyor. Kısa zamanda kendine has hayran kitlesi edinen 1.64 m. boyundaki başarılı oyuncunu sosyal medya hesabı olarak sadece İnstagram programını kullanıyor.

Oyuncu, 10 Şubat 1996 yılında Bursa’da doğan oyuncu, bir televizyon programında aslen Ankaralı olduğunu ifade eder. Oyuncu, kariyeri için eğitimini Yeditepe Üniversitesinde tamamlamasının ardından diksiyon ve oyunculuk gibi alanlarda da eğitim alır ve televizyon macerasına reklam filmlerinde rol alarak başlar.

Bunu da Okuyabilirsin...  Kerem Alışık Kimdir?

Daha çok ütopik şeylerden hoşlandığını söyleyen oyuncu, zaman makinesine sahip olunsa 1960’lı yılların İstanbul’unda bulunmak istediğini söylediği gibi Amerikalı şarkıcı JustinTimberlake’in de sıkı bir hayranı olduğunu ve ayrıca ütopik şeylerden hoşlandığı için Harry Potter kitaplarını okumayı sevdiğini söylemiştir.

Rol Aldığı Projeler

İlayda Ildır; Coca Cola, Avon ve D-smart gibi ünlü firmalarında reklamlarında rol almıştır. İlayda Ildır, şimdiler Star TV ekranlarında yer alan ve reyting rekorları kıran ve başrollerinde Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Nihat Altınkaya, Çağan Atakan Arslan ve Meriç Aral gibi isimlerin bulunduğu ‘Söz’ isimli dizide oynuyor. Bu dizide oyuncu Nazlı karakterine hayat veriyor.

İlayda Ildır Ailesi

Bursa doğumlu olan güzel oyuncunun İlayda Ildır ailesi kimdir şeklinde meraklı sorular da bulunur. Oyuncunun kendisinden iki yaş küçük olan bir erkek kardeşi vardır. Erkek kardeşinin ismi Arda Ildır’dır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Melike Çelik kimdir?

İlayda Ildır Sevgilisi

İlayda Ildır sevgilisi  Alican Okumuş’tur. En Son Kalk Gidelim dizisinde rol alan Alican Okumuş ile birlikte şimdilerde Söz  isimli dizide brlikte rol almıştır.

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak