Kimdir?

İbrahim Çelikkol Kimdir?

İbrahim Çelikkol 1982 yılında İzmit’te doğmuştur. İbrahim Çelikkol aslen nereli? Baba tarafı Arap anne tarafı Göçmen olan oyuncu İzmit doğumludur. Oyunculuk kariyerinden önce modellik yapmıştır. Osman Sınav ile tanışmasının ardından oyunculuğa geçmiştir. Oyunculuğa ilk olarak deneme çekimi için gittiği Pars Narkoterör filmi ile başladı. Daha sonra İffet ve Karadağlar dizisi ile ünlenmiştir.

Son dönemlerde siyah beyaz aşk dizisi büyük bir popülerlik kazanan İbrahim Çelikkol kimdir ve kaç yaşındadır? İbrahim Çelikkol evli midir veya sevgilisi bulunuyor mu? İşte son dönemlerde magazin gündemini meşgul eden İbrahim Çelikkol’un biyografisi ve hayatı.

İbrahim Çelikkol Biyografisi

İbrahim Çelikkol 1982 yılında doğmuştur. Yaşı 36 Kilosu ise 80 dir.  İbrahim Çelikkol aslen izmit’lidir. Baba tarafı Arap anne tarafı Göçmen olan oyuncu İzmit doğumludur. Oyunculuk kariyerinden önce modellik yapmıştır. Osman Sınav ile tanışmasının ardından oyunculuğa geçmiştir. Oyunculuğa ilk olarak deneme çekimi için gittiği Pars Narkoterör filmi ile başladı. Daha sonra İffet ve Karadağlar dizisi ile ünlenmiştir. Magazin dünyasına Tuğba Ekinci ile yaşadığı aşkla damga vuran İbrahim Çelikkol‘un Sevgilisi kim? sorusuna cevap olarak  SinemKobal ile anılmıştır. 2017 yılında mimar Mihre Mutlu ile dünya evine girmiştir ve 2017’den bu yana evlilikleri devam etmektedir. Gözlerden uzak yaşayan ikiliyi magazin ekranlarında görmek neredeyse imkansız hale gelmiştir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Kleopatra Kimdir, Nasıl Ölmüştür? Kleopatra Hakkında Her Şey

İbrahim Çelikkol’un Basketbol Hayatı

Oyunculuktan önce basketbol oynadı ve büyük başarılara imza attı. Genç milli basketbol takımında oynadı ve bir çok maça çıktı. Daha sonra oyunculuğu seçerek spor hayatına veda etti.

İbrahim Çelikkol’un Oyunculuk Hayatı

Spor ve modellikten sonra oyunculuğa adım atmış ve kariyerine oyunculukla devam etmiştir. 2012 yılında büyük bütçesi ve zengin oyuncu kadrosu ile büyük bir ilgi gören Fetih filminde Ulubatlı Hasan rolüne hayat vermiştir. Bu film ile Umut veren erkek oyuncu ödülünü almıştır. İffet dizisinde Deniz Çakır ile başrolü paylaşmış ve Cemil karakterine hayat vermiştir. En son başrolünü Birce Akalay ile paylaştığı siyah beyaz aşk dizisinde Ferhat karakterini canlandırdı. Son zamanlarda Yeni başlayacak Müthiş ikili adlı dizi için Kerem Bürsin ile beraber rol alacak.

Bunu da Okuyabilirsin...  Julio Cortazar Kimdir? Hayatı ve Eserleri

Çekimlerine yeni başlanan dizi Ocak ayında ekranlarda olması bekleniyor. Birbirine zıt iki komisere hayat veren aksiyon dolu dizi için heyecanla bekleyiş sürüyor. İbrahim Çelikkol hayalinin dünya çapında bir sinema filminde oynamak olduğu belirtmiştir. Gündeme özel hayatı ile değil oyunculuk kariyeri ile gelmek istediğini belirten başarılı oyuncu film ve dizi senaryolarını titizlikle seçtiğini belirtmiştir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak