Kimdir?

Hivda Zizan Alp

Hivda Zizan Alp, Star ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan Sefirin Kızı isimli dizide yer alan oyuncunun biyografisi izleyiciler tarafından merak edilmektedir. Dizide başarılı bir performans gerçekleştiren oyuncu hakkındaki bilgiler şunlardır.

Hivda Zizan Alp Kimdir?

İzleyiciler tarafından sorulan Hivda Zizan Alp kimdir sorularının cevabı oyuncudur olacaktır. Ekranda şimdilerde Elvan karakteriyle yer alan güzel oyuncu Hivda Zizan Alp  doğum tarihi 9 Kasım 1993’tür. Güzel oyuncu İstanbul’da doğmuştur. Akrep burcu olan oyuncu 49 kg ağırlığında ve 1,63 cm boyundadır.

Oyuncu lise eğitimini tamamladıktan sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesine girmiş ve fakültenin Keman bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca oyuncu Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünden de mezun olmuştur.

Bunu da Okuyabilirsin...  Mehmet Ali Nuroğlu kimdir? Yaşı kaç nereli?

Hivda Zizan Alp Nereli?

Ekranların sevilen yüzü olmaya aday olan HivdaZizan Alp nereli sorularının cevabı Ankaralı olacaktır. Ankaralı olan oyuncu Sefirin Kızı isimli diziden önce çeşitli dizi, tiyatro oyunu ve reklam filmlerinde yer almıştır. Güzel oyuncunun ilk oyunculuk deneyimi ise 2013 yılında yayınlanan Kaçak dizisi olmuştur.

Hivda Zizan Alp daha sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yeşil Deniz isimli dizide oynamıştır. Oyuncu 2017 yılında ise Fi isimli dizide Ada karakterine hayat vermiştir. Oyuncu şimdilerde ise Star TV ekranlarında yer alan Sefirin Kızı isimli dizide Elvan karakterini canlandırmaktadır. Güzel oyuncu dizide Neslihan Atagül, Uraz Kaygılaroğlu ve Engin Akyürek gibi isimlerle birlikte rol almaktadır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Eser Karabil Kimdir? Kaç Yaşında?

Hiivda Zizan Alp Sevgilisi

Hivda Zizan Alp dizi projeleri dışında 5.Frank ve Küskün Müzikal gibi tiyatro oyunlarında yer almıştır. Oyuncu aynı zamanda reklam filmlerinde de oynamıştır. HivdaZizan Alp’in oynadığı reklam filmleri KFC, Letgo, Klorane ve Turkcell Anneler Günü reklamları olmuştur.

Oyuncunun rol aldığı son reklam filmi 2017 yılında çekilen Klorane reklam filmi olmuştur. Dizi ve reklam filmleriyle dikkat çeken oyuncu Hivda Zizan Alp sevgilisi var mı merak edilmektedir. ancak oyuncunun sevgilisi hakkında edinilmiş bir bilgi bulunmamaktadır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak