Kimdir?

Hayal Köseoğlu Kimdir, Sevgilisi Kim?

Hayal Köseoğlu, Ufak Tefek Cinayetler dizisindeki polis rolü ile birlikte tanınmıştır. Peki, Hayal Köseoğlu kimdir diye merak eden bir kitle bulunmaktadır. 

Hayal Köseoğlu Kimdir?

Hayal Köseoğlu 26 Mayıs 1992 İstanbul doğumludur. Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümünde eğitim almıştır. 27 yaşındaki genç oyuncu, ilk deneyimini Ruhsar dizisi ile yaşamıştır. Bunun yanı sıra, Mahallenin Muhtarları, Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl, Ufak Tefek Cinayetler, Arkadaşlar İyidir ve İstanbullu Gelin dizilerinde oynamıştır. Bu oyuncu hakkındanerelidiye soranlar de vardır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Şahin Irmak Kimdir?

Hayal Köseoğlu Nereli?

Hayal Köseoğlu doğma büyüme İstanbulludur.

Hayal Köseoğlu Kaç Yaşında?

26 Mayıs 1992 doğumlu olan Hayal Köseoğlu 27 yaşındadır. Burcu ikizlerdir. Hayal Köseoğlu Kaç Yaşında diye merak edenlerin merakı böylelikle giderilmiş oldu.

 

Hayal Köseoğlu Kilosu ve Boyu

Magazin dünyası ve hayranları tarafından Hayal Köseoğlu kilosu ve boyu oldukça merak söz konusu olmaktadır. Boyu 1,70 santimetredir. Kilosu ise 60’tır.

Hayal Köseoğlu Sevgilisi

Genellikle, magazin ünlülerin özel hayatını çok sorgulamaktadır. Hayal Köseoğlu sevgilisi çok merak edilmektedir. Fakat şu an bilinen bir partneri bulunmamaktadır. Ancak, geçmişte kötü bir aşk geçmişi yoktur.

Hayal Köseoğlu’nun Yer Aldığı Dizi Ve Filmler

Hayal Köseoğlu pek çok dizide ve filmde yer almıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Vedat Türkali’nin Hayatı ve Eserleri

Bunlar;

  • Mucize Doktor (2019-Açelya)
  • Özgür Dünya (2019-sinema filmi)
  • Yedinci Koğuştaki Mucize (2019-sinema filmi)
  • Sesinde Aşk Var (2019-Deniz)
  • İstanbullu Gelin (2017-Zeynep)
Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak