Kimdir?

Hakan Tunçbilek kimdir? Yaşı ve biyografisi

hakan-tunçbilek-kimdir

Başarılı şarkıcı Hakan Tunçbilek kimdir? Son olarak Feride Hilal Akın ile birlikte seslendirdiği Gizli Aşk şarkısı ile gündeme gelen ve biyografisi büyük merak konusu olan Hakan Tunçbilek aslen nerelidir kaç yaşındadır? İşte Youtube üzerinden şarkısı milyonlarca kişi tarafından dinlenen Hakan Tunçbilek’in biyografisi

Başarılı şarkıcı Hakan Tunçbilek kimdir? Son olarak Feride Hilal Akın ile birlikte seslendirdiği Gizli Aşk şarkısı ile gündeme gelen ve biyografisi büyük merak konusu olan Hakan Tunçbilek aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte Youtube üzerinden şarkısı milyonlarca kişi tarafından dinlenen Hakan Tunçbilek’in biyografisi

6 Ekim 1982 senesinde doğan Hakan Tunçbilek aslen Ankaralıdır. lise eğitiminin sonlarında, Çağlar Sanat Merkezi’nde aldığı, nota, kulak ve şan dersleriyle müzik kariyerine adım attı. 2000 senesinde katıldığı TRT Çok Sesli Gençlik Korosu’nda bir buçuk sene şarkı söyleyerek kendini geliştirdi.

Üniversite eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tamamlayan Hakan Tunçbilek  şarkıcı, besteci ve söz yazarıdır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Yaşar Kaptan Çebi kimdir?

Müzik kariyeri boyunca Demet Akalın ve İlyas Yalçıntaş gibi şarkıcılarla çalışan Hakan Tunçbilek bunların yanı sıra dizilere müzik desteği vermektedir. Son olarak Show TV’de yayınlanan Yeni Gelin dizisi müziğini üstlenmiştir.

Hakan Tunçbilek Albümleri ve Şarkıları

İlk albümünü ise 2008 yılında Bal Renkli adıyla çıkarmıştır. Ardından 2012 yılında Vesaire single’ını çıkarmıştır. Son olarak 2015 yılında çıkardığı Zengin Kalkışı albümüyle büyük çıkış yakalamıştır.

Şimdilerde ise şarkıcı ve oyuncu Feride Hilal Akın ile birlikte söz ve müziği kendisine ait olan Gizli Aşk şarkısını yayınladı ve kısa süre milyonlarca kişi tarafından dinlendi.

İşte Son Çıkardığı Şarkısı

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


1 Yorum

Yorum Bırak