Kimdir?

Hakan Kurtaş Kimdir? Sevgilisi Kim?

Show TV’nin iddialı dizisi Çarpışma’da Demir karakterine hayat veren Hakan Kurtaş kimdir sorusuna cevap arayanlar için işte yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler; 7 Eylül 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Hakan Kurtaş boyu ile ilgili birçok haberde gündeme gelmiş olup 1.90 cm boyunda olan oyuncu uzun erkek oyuncular arasında yer alır.

Show TV’nin iddialı dizisi Çarpışma’da Demir karakterine hayat veren Hakan Kurtaş kimdir sorusuna cevap arayanlar için işte yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler; 7 Eylül 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Hakan Kurtaş boyu ile ilgili birçok haberde gündeme gelmiş olup 1.90 cm boyunda olan oyuncu uzun erkek oyuncular arasında yer alır. Lise öğrenimini Bursa’da tamamladıktan sonra üniversite öğrenimi için İstanbul’a gelmiştir.

Hakan Kurtaş Hakkında Merak Edilenler

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü’nden mezun olan oyuncu, üniversite eğitiminden önce profesyonel spor kulüplerinde basketbol oynamıştır. 2010 senesinde DOT Tiyatro’sunun Punk Rock gurubunda yer almıştır. Hakan Kurtaş sevgilisi kim sorusuna yanıt arayanlar için Belen Akkan ile uzun zamandır devam eden bir ilişkisi vardır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Furkan Göksel Kimdir?

Hakan Kurtaş’ın Oynadığı Diziler

2011 senesinde Bir Çocuk Sevdim, 2013 senesinde A.Ş.K ve Son Aşk, 2015 senesinde Seddülbahir 32 Saat, 2017 senesinde Dolunay, 2018 senesinde 8. Gün ve son olarak da Çapışma dizileri ile ekranda boy gösteren oyuncu birçok kez magazin gündeminde kendisine yer bulmuştur. Oyuncu hakkında edinilebilecek olan bilgilerden bir tanesi de kendi grubu olup hem şarkı söylemesi hem de gitar çalması. Tiyatronun yanı sıra müzik ile de yakından ilgilenmekte olan yakışıklı oyuncu yakın arkadaşlarından biri olan Ulaş Tuna Astepe ile müzik grubu kurmuştur.

Hakan Kurtaş’ın Rol Aldığı Filmler

2011 senesinde Vücut, 2013 senesinde Gruelingand His Wife, 2016 senesine 91.1 ve Saruhan, 2017 senesinde Bölük ve Martıların Efendisi gibi filmlerde rol alan oyuncu pek çok ödüle sahiptir. 2012 yılında Oyuncular Sitesi Prestij Ödülleri’nde Umut Vaat Eden Erkek Oyuncu Ödülü, 2011 senesinde 18. Uluslararası Adana Altın Kozan Film Festivali’nde Umut Vaat Eden Erkek Oyuncu Ödülü ve 16. Sadri Alışık Ödülleri’nde Efes Özel Ödülü’ne layık görülmüştür. Son dönemlerde Show TV’de Perşembe akşamları ekrana gelen Çarpışma adlı dizide Demir karakterine hayat veren oyuncu, Melisa Aslı Pamuk, Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu ve Alperen Duymaz gibi isimlerle aynı kadroda yer almaktadır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak