İnternet

Haber teması satan siteler, ortalama fiyatlar ve tavsiyeler…

Günümüzde internet haberciliği vazgeçilmez hal alırken, birçok kişi de bu alanda girişim yaparak kazanç elde etmek istiyor. Peki, haber sitesi için bir temanız var mı? Tema satışı yapan siteleri, ortalama fiyatlarını ve kullanışlılık derecelerini sizler için yazdık…

Günümüzde en fazla tercih edilen yazılım sitesi ile söze başlayalım. ‘TE BİLİŞİM’ birçok haber sitesinin tercihi konumunda. Profesyonel olarak son derece kullanışlı temalar piyasa sürüyorlar ancak fiyat olarak da en yüksek ücretleri belirlemiş durumdalar. Burada 2019 yılı itibariyle haber yazılımları 1000 lira ile 6500 lira arasında değişiyor.

TE Bilişim’e oranla daha düşük fiyatlarda tema sağlayan ve çok tercih diğer adresleri ise şu şekilde sıralayabiliriz: Onemsoft, Tumeva, GaziSoft, CMBilişim.

Bunu da Okuyabilirsin...  Haber sitesi için isim önerileri

“İşe yeni başladım, düşük bir bütçem var ancak kullanışlı bir tema arıyorum” diyorsanız sizin için theWP ve SafirTema adlı tema sağlayıcılardan söz edebiliriz. 100-300 lira arasında haber teması bulabileceğiniz bu siteler işe yeni başlayacaklar için son derece iyi tercih olacaktır. Nitekim temalar hem kullanışlı hem de fiyatları oldukça uygun.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak