Kimdir?

Genco Yaman kimdir? Gerçek ismi ve yaşı

Fox TV’de yayınlanan Adı: Zehra dizisinde rol alan Genco Yaman karakteri kimdir? Gerçek ismi Emre Kıvılcım olan başarılı oyuncu kaç yaşındadır? İşte Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisi ile ünlenen ve ardından birçok teklif alan Yakışıklı isim Emre Kıvılcım’ın memleketi ve biyografisi makalemizde

Emre Kıvılcım, Fox TV’de yayınlanan Adı: Zehra dizisinde rol alan Yakışıklı oyuncu kimdir, nereli? Gerçek ismi Emre Kıvılcım olan başarılı oyuncu kaç yaşındadır? İşte Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisi ile ünlenen ve ardından birçok teklif alan Yakışıklı isim Emre Kıvılcım’ın memleketi ve biyografisi makalemizde

Emre Kıvılcım Kimdir

Ekranların yakışıklı yüzü Emre Kıvılcım dizi ve film oyuncusudur. 2 Eylül 1988 tarihinde doğan Kıvılcım’ın İstanbul’da büyümüştür. Asıl memleketi Malatya olan Emre yakışıklılığı ile ön plana çıkmaktadır.

Emre Kıvılcım Sevgilisi

1.82 boyunda olan Emre’nin oyunculuğunun yanı sıra fiziği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hayranları tarafından en merak edilen soru ise Emre Kıvılcım sevgilisi olup olmadığıdır. Özel hayatını gizli tutan oyuncunun şuan için sevgilisi bulunmamaktadır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Erdoğan Atalay Kimdir?

Oyunculuk kariyeri 2006 yılında ‘Zeytinyağlı Yiyemem Aman’ TV Filmi ile başlamış ardından Kanal 7’de yayınlanan Elif dizisinde üç sezon başrol oynayarak devam etmiştir.

Beyazperde ile 2017 yılında tanışan Emre Kıvılcım başrolünde Funda Bostanlık ve Gülçin Tunçok’un yer aldığı Cinayet-i Aşk filminde rol almıştır.

Son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan ve oyuncu kadrosunda Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan, İnanç Konukçu’nun yer aldığı Adı: Zehra dizisinde Genco Yaman karakterini oynamıştır.

Genco Yaman Kimdir?

Adı: Zehra dizisinde yer alan Genco Yaman karakteri Nadir’in oğludur ve Kurdoğlu Ailesi’nin yakın dostu, zengin bir gençtir. İyi yürekli, mert, anlayışlı, cesur, saygılı ve zeki bir adam olan Genco Yaman’ın mesleği avukatlıktır. Hayatının altüst olmasını umursamayarak geçmişte kaybettiği aşkını bulup bu olayın peşine gitmektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Tolga Çevik Kimdir?

Emre Kıvılcım’ın Fotoğraflarını Görmek İçin Resme Tıklayın

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


1 Yorum

Yorum Bırak