Kimdir?

Gamze Karaduman Kimdir?

En son Yalaza dizisinde oynadığı Aysu karakteri ile hatırladığımız oyuncu Gamze Karaduman hakkında merak ettiklerinizi bu yazımızda cevaplayacağız.

Gamze Karaduman Kimdir?

Oynadığı roller ile adından söz ettiren Gamze Karaduman kimdir? Sinema hayatına Avrupa Yakası (2014) dizisi ile başlamıştır. Mesleğine ilgisi babasının yönlendirmesi ile Can-Arsen Gürzap’in Diyalog Akademisinde oyunculuk eğitimi alarak başlamıştır. Ardından oyunculuk eğitimine Mimar Sinan Üniversitesini kazanarak sürdüren güzel oyuncu, Devlet Konservatuarı Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur.

Gamze Karaduman nereli?

Özellikle oynadığı Aramızda Kalsın dizinde ki Arife rolü ile merak uyandıran oyuncu Gamze Karaduman nereli ?16 Temmuz 1987 İstanbul doğumlu oyuncu, hala İstanbul’da hayatını sürdürmektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Nesrin Cavadzade Kimdir?

Gamze Karaduman Sevgilisi

20 Mart’ta vizyona girecek Amacı Olmayan Grup (AOG) sinema filminde rol alan oyuncu Gamze Karaduman sevgilisi olduğu bilinse de bunu magazin karşısında yaşamamayı tercih etmektedir.

Gamze Karaduman Rol Aldığı Diziler

Avrupa Yakası (2004)

Bıcak Sırtı (2007)

Güldünya (2008)

Merhaba Hayat (2012)

Aramızda Kalsın (2013)

Yıldızlar Şahidim (2016)

Yalaza (2017)

Gamze Karaduman Rol Aldığı Sinema Filmleri

Çok Uzak Fazla Yakın (2016)

İlk Öpücük (2017)

Amacı Olmayan Grup (2020)

Bayi Toplantısı (2020)

Başarılı oyuncu, bu dizi ve filmlerin yanısıraCoca Cola, Tofita gibi markaların reklamlarında da yer almıştır. Önümüzdeki günlerde Kanal D’de yayınlanacak olan Hizmetçiler dizisinin kadrosunda Gamze Karaduman’ın da yer aldığı açıklanmıştır. Meksika yapımı “Ellas son La Alegria Del Hogar” ismiyle bilinen diziden uyarlama olan Hizmetçiler, Şubat ayında yayına başlayacaktır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak