Kimdir?

Furkan Göksel Kimdir?

Kanal D televizyonunda yıllardır yayınlanan başarılı dizi Arka Sokaklar’da rol alan ve Metin karakterini canlandıran Furkan Göksel hakkında bilgi edinmek isteyen hayran ve takipçileri bu yazıyı mutlaka okumalıdır.  Furkan Göksel sevgilisi ve kişi ile ilgili daha pek çok bilgi yer almaktadır.

Furkan Göksel Kimdir

Komiser Hüsnü’nün oğullarından birini canlandırarak ekranlarda küçük yaşından buyan başarılı performans gösteren Furkan Göksel nereli sorusuna en doğru cevap İstanbul nüfusuna bağlı, Bartın doğumlu olduğu ve 13 Temmuz 1994 doğumlu. Yakışıklı 79 kg kilosu, 1,86 cm boyu ve renkli gözleri ile genç kızların hayranı olduğu oyuncu Furkan Göksel boyu ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Furkan Göksel yengeç burcu özelliklerini taşımaktadır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir?

Plato Meslek Yüksek Okulu uygulamalı Radyo Televizyon Bölümü mezunu olan oyuncu ekranlarda 12 yaşında görünmüştür.

Sosyal medya hesaplarında paylaştığı resimlerde kendi yaşına uygun bir sevgilisi olduğu bilinen oyuncunun sevgilisinin kim olduğu, adı ve diğer ayrıntılara yer verilmemekte, yalnızca bir sevgilisi olduğu bilinmektedir.

Furkan Göksel Hobileri

Küçük yaşlarda oyunculuğa başlaması Furkan Göksel’in ileri ki süreçte başarılı dizilere imza atacağının işareti olmaktadır. Hayallerin ve hobilerinin tatil, gezmek ve okumak olduğunu belirten Furkan Göksel geleceğin Türk Sinema jönlerindendir. Namı dizide kazandığı Kral Furki ile kaldığı yerden devam etmektedir.

Furkan Göksel Rol Aldığı Dizi ve Filmler

2006 yılından bu yana Arka Sokaklar dizisinde yer alan oyuncu gelen tekliflere açık olduğunu belirmektedir. Ayrıca Furkan Göksel katalog çekimleri ile de iyi bir performans sağlamaktadır. Cast33 film ajansına kayıtlı olan Furkan Göksel bu ajans altında işlerini sürdürmektedir. Televizyon dizi oyunculuğu ile evlerimize konuk ettiğimiz yakışıklı, yetenekli ve çocukluğundan bu yana aynı dizide başarılı performans sağlayan Furkan Göksel senaristlerin ve hayranlarının takibinde olacak gibi.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak