Fatih Bulut Kimdir? | Onlinezeka
Kimdir?

Fatih Bulut Kimdir?

Fatih bulut, Son dönemde çıkardığı “Çok Sevdim Yalan Oldu” şarkısıyla büyük bir popülerlik kazanan Fatih bulut nereli, kaç yaşında. Kısa sürede milyonların dinlemesi sayesinde ünlenen Fatih Bulut evli mi? sevgilisi var mı? Magazin gündemini çok sık işgal eden Fatih Bulut’un işte biyografisi.

Fatih Bulut Nereli?

Fatih Bulut 1984 Kayseri Yeşilhisar doğumludur. Düğünlerde ve çeşitli organizasyonlarda şarkı söylemek ve müzisyenlik yaparak hayatını sürdürmektedir. Kalabalık bir aileden gelen Fatih Bulut 10 kardeştir. 5 kız 5 erkek olan kardeşlerin en küçüğüdür. Fatih Bulut boyu 179 santimetredir. Fatih Bulut kilosu ise 83’tür.

Bunu da Okuyabilirsin...  Abdülhak Hamid Tarhan Kimdir? Hayatı ve Eserleri

Fatih Bulut Kaç Yaşında?

Fatih Bulut yaşı 35’tir. Yakın zamanda çıkarmış olduğu “Çok Sevdim Yalan Oldu” şarkısı kısa sürede 35 milyon dinlenmiştir. Şarkının şu anda güncel dinlenme sayısı ise 62 milyondur. Birçok ünlü ismin de şarkı ile videolar yüklemesi de bunda büyük bir etki yaratmıştır. Özellikle İrem Sak videoyu ilk paylaşan kişidir ve onun sayesinde birçok kişi şarkıdan haberdar olmuştur.

[minima-video platform=”yt” code=”UEbSQiYFRBM”]

Youtube üzerinde en çok dinlenenler listesinde Türkiye sıralamasında 1., dünya sıralamasında ise 12. sırayı almıştır. Bu nedenle birçok televizyon programına da konuk olarak katılmıştır. İnstagram üzerinden de yaklaşık 125 bin takipçiye sahip olan şarkıcı kısa sürede Türkiye tarafından tanınmıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Mehmet Aksu kimdir?

Şarkının bu kadar kısa sürede popüler olmasının ardından birçok haber kanalında çalıntı olduğuna dair haberler çıkmaya başladı. Aşık Hüseyin Akan şarkının kendisine ait olduğunu 1987 yılında cezaevindeyken yazdığını belirtti. Şarkının orijinal isminin ise “Zalim Geceler” olduğunu belirtmiştir.

Bu şarkının daha önce TRT’de yayınlanan “Cono Ahmet ve Çocukları” belgeselinde 2010 yılında kullanıldığını belirtmiştir. Aşık Hüseyin Akan şarkıyı izin almadan kullandığı için Fatih Bulut’a dava açacağını belirtmiştir.

Fatih Bulut Sevgilisi

Fatih Bulut sevgilisi ile evlenmiştir ve halen evlidir. Baba olmak için 7 yıl beklediğini belirten şarkıcının şu anda 1 erkek bir kız olmak üzere de 2 çocuğu bulunmaktadır. Çeşitli konserler ve televizyon program davetleri nedeniyle de yoğun olarak çalışmaya devam etmektedir. Yeni albüm çalışması yaptığının müjdesini vermiştir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Özlem Yılmaz Kimdir?
Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak