Kimdir?

Ezgi Mola Kimdir? Kaç Yaşında?

Samimi ve doğal tavırları ile sosyal medyada ilgi gören ünlü oyuncu Ezgi Mola kimdir? İşte oyuncu hakkında merak edilenler; 29 Mart 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ezgi Mola, 2000 senesinde Akademi İstanbul’da oyunculuk eğitimine başlamıştır. Ezgi Mola biyografi içerisinde de oyunculuk dönemleri bu yıl itibari ile başlamakta ve son dönemlerde yaptığı işlere kadar gitmektedir. Kartal Tibet’in yönettiği Karate Can adlı dizide ilk televizyon deneyimini kazanmıştır.

Samimi ve doğal tavırları ile sosyal medyada ilgi gören ünlü oyuncu Ezgi Mola kimdir, Ezgi Mola Sevgilisi kim? İşte oyuncu hakkında merak edilenler;

Ezgi Mola, 29 Mart 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ezgi Mola, 2000 senesinde Akademi İstanbul’da oyunculuk eğitimine başlamıştır. Ezgi Mola biyografi içerisinde de oyunculuk dönemleri bu yıl itibari ile başlamakta ve son dönemlerde yaptığı işlere kadar gitmektedir. Kartal Tibet’in yönettiği Karate Can adlı dizide ilk televizyon deneyimini kazanmıştır.

Ezgi Mola Hakkında Biyografi 

Ezgi Mola, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde 4 yıl eğitim alan ve oyunculuğunu daha fazla geliştiren Ezgi Mola boyu ile de dikkat çeken oyunculardan bir tanesidir. 1.63 cm boyundaki güzel oyuncu, Enis Arıkan ile son dönemlerde çektiği Youtube videoları ile adından söz ettirmektedir. Ezgi Mola eşi sanılan Enis Arıkan ile yaptığı bir şaka yüzünden gündeme bomba gibi düşmüştür. 2005 senesinde BKM Atölye’ye katılan güzel oyuncu, daha sonrasında kariyerinde hızlı bir çıkış yakalamıştır. Ezgi Mola Sevgilisi Mustafa Aksakallı’dır

Bunu da Okuyabilirsin...  Ünal Silver Kimdir?

Ezgi Mola’nın Oynadığı Diziler

2001 senesinde Karate Can, 2002 senesinde Unutma Beni, 2003 senesinde Sultan Makamı, 2004 senesinde Sevinçli Haller ve Görünmez Adam, 2005 senesinde Hırsız Polis, 2007 senesinde Senden Başka, 2008 senesinde Canım Ailem, Kolay Gelsin ve Sınıf, 2010 senesinde Güneydoğudan Öyküler Önce Vatan, 2011 senesinde Bir Ömür Yetmez ve 2012 senesinde Kötü Yol gibi dizilerde yer alan güzel oyuncu, Tolga Çevik ile Arkadaşım Hoşgeldin sahnesinde de yer almıştır.

Ezgi Mola’nın Rol Aldığı Filmler

2005 senesinde Organize İşler, 2006 senesinde Hayatımın Kadınısın ve Hokkabaz, 2010 senesinde Veda ve Ejder Kapanı, 2011 senesinde Dedemin İnsanları ve Ay Büyürken Uyuyamam, 2012 senesinde Pazarları Hiç Sevmem, 2013 senesinde Celal ile Ceren ve Soğuk, 2014 senesinde Patron Mutlu Son İstiyor ve Rimolar ile Zimolar, 2015 senesinde Kocan Kadar Konuş, 2016 senesinde Kocan Kadar Konuş: Diriliş, 2017 senesinde Maide’nin Altın Günü, 2018 senesinde Kelebekler gibi birçok sinema filminde yer almış olan güzel oyuncu, son dönemlerde Youtube ve sosyal medya videoları ile dikkat çekmektedir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak