Kimdir?

Eylül Kandemir

Eylül Kandemir, Son Günlerde Zemheri dizisi ile büyük bir popülerlik kazanan oyuncu hakkında Eylül kandemir kimdir, sevgilisi kim gibi sorular gündeme gelmiştir. Televizyon ve internet dizilerinin başarılı yapım şirketlerinden olan Ay Yapım, bu sezon da sevenlerini iddialı bir dizi ile buluşturdu.

Zemheri, Ay Yapım imzası ile Show TV’de yayın hayatına başladı. Dizinin başarılı isimlerinden Eylül Kandemir, dizi başladığından beri internette en çok aranan isimlerin başında geliyor. Konu hakkında en çok aranan sorular ise Eylül Kandemir nereli? Nerede yaşıyor? Eylül Kandemir kaç yaşında gibi sorular olmakta. İşte Eylül Kandemir’in kim olduğu, hakkında merak edilenler ve hayat hikayesi.

Bunu da Okuyabilirsin...  El Kindi Kimdir?

Eylül Kandemir kimdir?

Eylül Kandemir, oyunculuk sektörüne yeni giren, henüz oyuncu adayı olarak lanse edilebilecek bir isim. İlk dizi deneyimini Show TV ekranlarında yayınlanan ve kadrosunda Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Hakan Taşkıran, İlkin Tüfekçi, Alperen Duymaz gibi usta oyuncular bulunduran Zemheri adlı dizi le yaşayan Eylül Kandemir, Erbulak Evi Kamera Önü Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Aldığı oyunculuk eğitimi sonrası televizyon dizi sektöründe kendine ilk defa yer bulan Eylül Kandemir, 1.75 boyundadır ve tam adı Eylül Lize Kandemir’dir.

Eylül Kandemir Nereli?

Eylül Kandemir, henüz oyunculuk ve televizyon sektörü ile yeni tanışan bir isim. İnternette bulunan kaynaklardan aslen nereli olduğu şuan için belirlenemeyen Eylül Lize Kandemir’in, Instagram sayfasında yaptığı paylaşımların birçoğu yurt dışı kaynaklı. Bu durum, Eylül Kandemir’in yurt dışında doğup büyümüş olma ihtimalini güçlendiriyor.

Bunu da Okuyabilirsin...  Cem Toker Kimdir?

Eylül Kandemir Kaç Yaşında?

EylülLize Kandemir hakkında birçok kaynak, kendisinin henüz 18 yaşında olduğunu belirtmektedir. Ancak, son yaptığı paylaşımlar ile 22. yaş gününü kutladığını bildiren güzel oyuncunun 1997 doğumlu olması muhtemel.

Eylül Kandemir Sevgilisi

Eylül Kandemir’in bir sevgisi var mı bilinmiyor. Yaptığı sosyal medya paylaşımlarında böyle bir bilgiye rastlanılmayan Eylül Kandemir, oyunculuk hayatına yeni adım attığı şu dönemlerde, güzelliği ve fiziği ile dikkat çekiyor.

34 beden olduğu bilinen Eylül Lize Kandemir, yurt dışından Türkiye’ye döneli çok olmadı. Aldığı oyunculuk eğitimi sonrası rol aldığı Zemheri Dizisi ile sık sık gündeme gelen güzel oyuncu, uzun bir süre dizi ve film sektöründe yer edinecek gibi.

Bunu da Okuyabilirsin...  Savaş Satış Kimdir?

Eylül Kandemir Dizileri

Eylül Kandemir, daha önce herhangi bir dizide rol almadı. Zemheri dizisi, Eylül Kandemir’in ilk projesi ve ilk dizisi olarak biliniyor.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak