Kimdir?

Eser Yenenler Kimdir? Sevgilisi Kim?

1995 senesinde Zamanda Yolculuk, 2003 senesinde Aliye, 2006 senesinde Fırtına ve Bir Demet Tiyatro, 2008 senesinde Çok Güzel Hareketler Bunlar, 2012 senesinde Eyvah Düşüyorum, 2013 senesinde Benzemez Kimse Sana ve Yetenek Sizsiniz Türkiye, 2015 senesinde Bana Baba Dedi isimli dizilerde ve televizyon programlarında yer alan Eser Yenenler boyu ve kilosu hakkında’da merak edilenler arasında yer alır.

Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile tanınan ve şimdilerde Eser Yenenler Show programı ile talk show yapan Eser Yenenler kimdir? İşte ekranların sevilen yüzü hakkında merak edilenler; Eser Yenenler 14 Şubat 1984 senesinde Bursa’da doğmuştur. İlkokul ve ortaokul öğrenimini Bursa’da tamamladıktan sonra Bursa Gazi Anadolu Lisesi’ni bitiren Eser Yenenler, daha sonrasında Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur.

Eser Yenenler Hakkında Merak Edilenler

Ekranların sevilen komedyeni hakkında merak edilen pek çok bilgi bulunmaktadır. Eser Yenenler sevgilisi hakkında merak edilenleri yanıtladığı bir programda Berfu Yıldız hakkında samimi açıklamalarda bulunmuştur. Eser Yenenler nereli ve memleketi neresi gibi soruları merak edenler için Bursalı olan komedyen üniversite çağına kadar burada yaşamıştır. Eser Yenenler ailesi kim gibi soruların cevabını arayanlar için babasını 6 yaşında kaybeden komedyenin annesi ile Bursa’da çocukluğunu geçirdiği bilinmektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Osman Tanık Kimdir?

Eser Yenenler’in Oynadığı Diziler

1995 senesinde Zamanda Yolculuk, 2003 senesinde Aliye, 2006 senesinde Fırtına ve Bir Demet Tiyatro, 2008 senesinde Çok Güzel Hareketler Bunlar, 2012 senesinde Eyvah Düşüyorum, 2013 senesinde Benzemez Kimse Sana ve Yetenek Sizsiniz Türkiye, 2015 senesinde Bana Baba Dedi isimli dizilerde ve televizyon programlarında yer alan Eser Yenenler boyu ve kilosu hakkında’da merak edilenler arasında yer alır. 1.83 cm boyunda olan oyuncu 89 kilodur.Birbirinden farklı tiyatrolarda yer aldıktan sonra dizi sektörüne, oradan da film sektörüne adım atmıştır.

Eser Yenenler’in Rol Aldığı Filmler

İlk olarak 2010 senesinde BKM Mutfak tarafından çekilen ve televizyonda Çok Güzel Hareketler Bunlar adı ile oynayan şovun film versiyonunda oynayan Eser Yenenler, Çok Film Hareketler Bunlar filminde rol almıştır. 2014 yılında ABD yapımı olan Ayı Peddington filminin Türkiye gösteriminde dublaj yapan Eser Yenenler, kariyeri boyunca pek çok televizyon şovunda bulunmuştur. Şuanda da Eser Yenenler Show adlı programı ile TV8 ekranlarında her hafta seyircisi ile buluşan Eser Yenenler, bu konuda başarılı bir çıkış yakalamış ve herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır.Eser Yenenler’in Sevgilisi Berfu Yıldız’dır. Eser Yenenler Show’da her hafta üç farklı ünlüyü ağırlamaktadır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak