Kimdir?

Engin Hepileri Kimdir?

Son zamanlarda Kimse Bilmez dizisiyle beraber büyük bir beğeni kazanan Engin Hepileri kimdir. Yüksek bölüm ücretleriyle beraber büyük yankı uyandıran Engin Hepileri eşi kimdir? İşte son zamanlarda isminden oldukça sık şekilde bahsedilen Engin Hepileri’nin biyografisi ve hayatı.

 Kimse Bilmez dizisiyle beraber büyük bir beğeni kazanan Engin Hepileri kimdir. Yüksek bölüm ücretleriyle beraber büyük yankı uyandıran Engin Hepileri eşi kimdir? İşte son zamanlarda isminden oldukça sık şekilde bahsedilen Engin Hepileri’nin biyografisi ve hayatı.

Engin Hepileri Kimdir?

3 Mart 1978 de doğan Engin Hepileri İstanbul doğumludur. Engin Hepileri boyu 1.81 cm, kilosu ise 72 kg’dır. Balık burcu olan Engin Hepileri, 2015 yılında Beyza Şekerci ile evlenmiştir. Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde okumuştur. 1996 da İstanbul Üniversitesi’nin Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde okumaya başlamıştır. 2002 de İstanbul Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimi almış ve 2005 de mezun olmuştur.

Bunu da Okuyabilirsin...  Nazan Kesal Kimdir?

Aldığı Ödüller

2004 de 8. Afife Jale Tiyatro Ödüllerinde Tiyatroda Yeni Kuşak Özel Ödülü, 2010 yılında 15. Sadri Alışık Oyuncu Ödüllerinde Tiyatro Komedi de Yardımcı Rolde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü ve 2011 de 18. Adana Altın Koza Ödüllerinde Juri Oyunculuk Özel Toplu Performans Ödülü’nü almıştır.

Engin Hepileri Rol Aldığı Diziler

İki Arkadaş, Yılan Hikayesi, Yedi Numara, Beşik Kertmesi, Canım Kocacığım, Hürrem Sultan, Kampüsistan, Emret Komutanım, Kızlar Yurdu, Yaprak Dökümü, Başımın Belası, Yasak Elma, Çemberin Dışında, Şöhret Bedeli, Gece Gündüz, Aile Saadeti, Bu Kalp Seni Unutur Mu?,Gönülçelen, Küstüm Çiçeği, Koyu Kırmızı, İntikam, Çiçek, Kara Ekmek, Sen Benimsin, Melek ile Serhat, 7 Yüz, Gülizar ve Kimse Bilmez’dir.

Bunu da Okuyabilirsin...  İclal Aydın Kimdir?

Engin Hepileri yakınca başlayacak olan Kimse Bilmez isimli dizide rol alacaktır. Dizinin başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Ali Burak Ceylan, Sebahat Kumaş, Taner Turan, Özlem Başkaya ve Zehra Yılmaz paylaşmaktadır. Engin Hepileri dizide Uygar karakterini canlandıracaktır.

Rol Aldığı Filmler

Engin Hepileri’nin oynadığı filmler ise Beyza’nın Kadınları, Son Ders: Aşk ve Üniversite, İdam, Av Mevsimi, Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi, Ferahfeza, Bana Adını Sor, Yağmur: Kıyamet Çiçeği ve Çalsın Sazlar’dır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak