2020 Yılının tüm özel günleri, pandemi nedeniyle tüm dünyada ayrı bir özellik kazandı. Yaşamın tüm alanlarında sosyal mesafe, iletişim şekli olarak uzaktan haberleşmeyi zorunlu hale getirdi. Önce Sevgililer Günü, daha sonra Anneler Günü, şimdi de Babalar Günü sevgi sözcüklerini öne çıkaran bir özellik kazandı. Maddi armağanlar kısıtlı olmakla birlikte devam ediyor. Annelerimize en çok çiçek verdik. Bunun için sokağa çıkma yasağı sırasında çiçekçiler açık kaldı. Büyük ihtimalle Babalar Günü için de açık olacak. Babalar günü için de yine çiçek, kitap ve dijital ürünler, üyelikler ve tabi mesajlar öne çıkacak. Biz de 2020 yılı için tamamen özgün mesajlar hazırladık. babalarımız bunu hak ediyor. En güzel Babalar Günü mesajları arasından beğendiğinizi kendinize göre değiştirip düzenleyerek iletilme özelliğine sahip. Bu yıl Babalar Günü 21 Haziran, Pazar günü kutlanacak. Umuyoruz ki sağlıklı ve virüs belasından insanlığın kurtulduğu bir gün olsun.

İlginizi Çekebilir.  Uzun boylu görünmek için nasıl giyinilmeli?

Babalar günü mesajlarını hazırlarken kendi babanız için, çocuğunuzun babası  yani eşiniz ve  bir arkadaşınız için olmak üzere değişik kategorilere göre hazırlanması gerekir. Böylece verilen mesajlar ezbere değil de özelikle düşünülmüş ve yazılmış izlenimi verecektir. Böylece en güzel babalar günü mesajı hazırlanmış olacaktır. Baba için yazılacak mesajlar Facebook gibi ortamlarda paylaşılacaksa beylik ve kalıp cümlelerden uzak durmak gerekecektir.

Babalar günü mesajları İnternet ortamında, değişik platformlar aracılığıyla olacağı gibi fiziki olarak bir kart aracılığıyla da olabilir. Aynı şekilde kitap, gömlek, kravat, çiçek gibi diğer armağanların üzerine iliştirilecek notlarda da kullanılabilir.

 Babalar Günü Mesaj

2020 Yılı İçin En Güzel Babalar Günü Mesajları

 1. Sen benim biricik babamsın, kalbimde her zaman en özel bir yerin olacak.
 2. Senin çocuğun olduğun için gurur duyuyorum.
 3. Dünyanın en şanslı oğlundan sevgiyle.
 4. Dünyanın en şanslı çocuğundan sevgiyle.
 5. Babama, arkadaşıma, kahramanıma.
 6. Yaptığın ve yaptıkların için seni seviyoruz…
 7. Bugün seni çok büyük bir sevgiyle düşünüyoruz! Umarım hissedebilirsin.
 8. Baba, sen benim kahramanım ve rol modelimsin. Benim babam olduğun olduğun için teşekkürler.
 9. Mutlu Babalar Günü! Sen sadece babam değil, en yakın arkadaşımsın.
 10. Yaşlandıkça senin gibi bir babaya sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu anladım. Sen benim hayatımda istikrar ve düzen sağladın. İhtiyacım olan sevgi ve kabulü sağladın. Mutlu Babalar Günü!
 11. Bana öğrettiğin her şey hayatımı yüceltti. Senin gibi bir babam olduğu için çok şanslıyım.
 12. Baba, bana hayattaki en iyi şeyleri verdin: Zamanın, ilgin ve sevgin. Sana minnettarım. Mutlu Babalar Günü!Herkes dünyanın en iyi babasına sahip olduklarını söyler. Gerçekte ise dünyanın en iyi babasına sadece ben sahiptim, bu yüzden haklı olamazlar.

  https://www.bilgitor.com/

Bu Yazı Ne Kadar Faydalı Oldu?
Bu Yazı Faydalı İse Puanlayabilirsiniz!
[Toplam: Ortalama: ]

Yorumlar

Yorumlar