The title of the page
Kimdir?

Emre Buga kimdir?

TV100’ün başarılı spiker ve sunucusu Emre Buga kimdir? Emre Buga hakkında bilgi…

Emre Buga. Sunucu ve spiker.

7 Ağustos 1977 tarihinde İstanbul’da doğan Emre Buga, anne tarafından Edirnelidir.

Sitemizin Uygulaması Google Play'de Emre Buga kimdir? 1 – google play indir e1608493225897
Test ve Deneme Çözme Uygulamamız Google Play'de Emre Buga kimdir? 1 – google play indir e1608493225897

Kabataş Erkek Lisesi mezunu olan Emre Buga, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Eğitimi aldı. Emre Buga, yüksek lisansını ise Galatasaray Üniversitesi’nde Fransızca Avrupa Birliği ve Uluslararası İlişkiler üzerine yaptı.Emre Buga kimdir? 3 – emre buga kimdir


İlgili Makaleler

Mesleki teknik stajını 1955 yılında Show TV’de yapan Emre Buga, BRT dahil birkaç kanalda çalıştıktan sonra 2000 yılında Kanal D ekranlarında haber spikerliği yaptı. Daha sonra ise Show TV ekranlarına transfer oldu. Bunun yanı sıra Show Radyo ve Radyo 5’te de çalıştı.

Londra, Brüksel ve Paris gibi önemli Avrupa şehirlerinde bazı kurumlarda araştırmalar yapan Emre Buga, Bugün TV ekranlarında “120 Dakika” adlı programın sunuculuğunu yaptı.

Uzun süre Kanaltürk’te de çalışan Emre Buga, kanalın 29 Şubat 2016’dda kapanmasıyla 2018 yılının Aralık ayında TGRT Haber’e geçiş yaptı. Burada da çeşitli programlar sundu.

Mayıs 2019’da kurulan TV100’e transfer olan Emre Buga, 2020 yılı itibariyle halen TV100 ekranlarında çalışmaya devam etmektedir. Emre Buga, TV100 ekranlarında ana haber sunuculuğunun yanı sıra “Güne Bakış” ve “Bakış Açısı” adlı programları sunmaktadır.

Emre Buga’nın, “Emre Buga TV” adlı bir Youtube kanalı da bulunmaktadır. Başaralı sunucu ve spiker Emre Buga, Youtube kanalında mutfak üzerine eğlenceli içerikler üretmekte ve takipçileriyle paylaşmaktadır.

Yorumlar

YorumlarBir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu