Kimdir?

Emel Dede Kimdir?

Son olarak Star TV ekranlarında yer alan Kuzgun isimli dizide konuk oyuncu olarak izlediğimiz Emel Dede kimdir? Emel Dede yeni dönem oyuncularımızdandır. Güzel oyuncu 5 Eylül 1989 yılında doğmuştur.

Emel Dede Nereli?

Dizi dünyasında bu güne kadar kısa rollerde izlediğimiz genç oyuncu Emel Dede nereli soruları sevenleri tarafından soruluyor. Ekranın genç oyuncuları arasında yer alan Emel Dede İstanbulludur ve İstanbul’da yaşamaktadır. Oyuncu lise eğitiminden sonra oyunculuk eğitimleri almıştır. Bu eğitimler arasında ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu’dan aldığı eğitimin yeri ayrıdır. Çeşitli dizilerde izlediğimiz Emel Dede ilk oyunculuk deneyimini Kanal D ekranlarında yayınlanan Bıçak Sırtı isimli diziyle 2005 yılında yaşamıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Ali Eren İyican kimdir?

Emel Dede Kimdir?

Son dönemlerin en merakla beklenen dizisi Kuruluş Osman’da Gonca karakteriyle yer alacak olan Emel Dede 2005 yılından beri televizyon dizilerinde yer almıştır. Bu diziler arasında şunlar vardır; Bıçak Sırtı, Küçük Kadınlar, Aşk VE Ceza, Alın Yazım, Emanet, Sevda Kuşun Kanadında ve İsimsizler’dir.

Ayrıca oyuncu Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur’da da yer alarak doktor Aylin karakterini canlandırmıştır. Oyuncu dizide Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil ve Dilan Çiçek Deniz gibi isimlerle birlikte yer almıştır. Oyuncunun son olarak 2019 yılında yayınlanan Kuzgun isimli dizide konuk oyuncu olarak yer almıştır ve Meryem karakterinin gençliğini canlandırmıştır.

Oyuncu dizide Hatice Aslan, Burcu Biricik ve Barış Arduç gibi isimlerle birlikte rol almıştır. Oyuncu aynı zamanda reklam filmlerinde de oynamıştır. Emel dede önümüzdeki günlerde Kuruluş Osman isimli dizide Burak Özçivit ve Saruhan Hünel gibi isimlerle birlikte yer alacak ve Gonca karakterini canlandıracaktır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Yılmaz Kunt Kimdir?

Emel Dede Sevgilisi

Kuruluş Osman dizisi yayın için gün sayan Oyuncu Emel Dede sevgilisi var mı, merak edilmektedir. Ancak edinilen bilgilere göre oyuncunun şu an sevgilisi yoktur.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak