Kimdir?

Elifcan Ongurlar Kimdir?

Star TV’de Süreç Film yapımcılığında yayınlanan Sevgili Geçmiş adlı dizisi ile popülerlik kazanan Elifcan Ongurlar kimdir? Dizide ”Çilem Doğan” karakterine hayat veren güzel oyuncu, performansı ve başarısına ününe ün katmaya devam etmektedir. Dizinin çekimleri İzmir’de gerçekleşmektedir. Başarılı olan güzeller güzeli oyuncu, kariyerinde hızlı bir yükseliş içerisindedir. Şüphesiz bu dizisinde de adından söz ettirmeyi başaracaktır.

Elifcan Ongurlar Kimdir?

7 Haziran 1993 tarihinde dünyaya gelen Elifcan Ongurlar; 26 yaşındadır. Karşıyaka’da Sanat yönetmenliği yapan bir babanın ve bankacı bir annenin kızı olarak doğmuştur. Eğitimi için ailesi ile birlikte İzmir’den İstanbul’a gelen güzel oyuncu, Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Ateşin Düştüğü Yer adlı diziyle ilk kez kamera karşısına geçmiştir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Emir Miray Köksal kimdir?

Elifcan Ongunlar

Elifcan Ongurlar Boyu

Elifcan Ongurlar 1.70 boyundadır.

Elifcan Ongurlar Sevgilisi

Güzel oyuncunun sevgilisi var mı yok mu merak konusudur. Ama medyaya yansıyan, haber olan bir sevgilisi yoktur. Şu sıralarda yalnız olan Elifcan Ongurlar, elbette kalbine göre birini bulduğunda bunu paylaşmaktan kaçmayacaktır.

Elifcan Ongurlar Nereli?

Elifcan Ongurlar İzmir doğumludur. İzmirli kızlarının ün salmış güzelliklerini bilmeyen, duymayan yoktur. Bu güzellikten nasiplenen güzel oyuncu Karşıyaka’da büyümüştür.

Birçok dizide rol alan güzel oyuncu ilk olarak 2012’de bu serüvene katılmıştır.

Elifcan Ongurlar Rol Aldığı Diziler

Ateşin Düştüğü Yer (2012), Kayıp Şehir (2012), Kara Ekmek (2015), Kiralık Aşk (2015), Kızlarım İçin (2017), son olarak Sevgili Geçmiş (2019) dizilerinde rol almıştır. Her oynadığı rolün hakkını veren başarılı olan Elifcan Ongurlar adından söz ettirmeye devam edeceğine benziyor.

Bunu da Okuyabilirsin...  Fatih Doğan Kimdir?

Ödülleri

2013 yılında 18. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri’nde Umut Veren Oyuncu ödülünü almıştır. Oyunculuk hayatının daha çok başında olan oyuncu ilerleyen zamanlarda başarısı ödülsüz kalmayacaktır.

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak