Kimdir?

Ece Aydemir Kimdir?

001 yılında İstanbul’da doğan oyuncu, Ece Aydemir kaç yaşında özellikle merak edenler için net bilgi olup bu yıl itibari ile 18 yaşındadır. Boy ölçüsü 1.70 cm olan güzel oyuncunun kilosu ise 57 kg’dır. Sosyal medyada 7000’e yakın takipçi ve beğeneni bulunan Aydemir oyunculuk basamaklarına Ayla Algan Yaratıcı Drama Ve Kamera Önü oyunculuk eğitimi alarak başlamıştır. Henüz çok küçük olan oyuncu dizilerde gösterdiği büyük başarı performansı ile oyunculuk kariyerini büyütecek gibi.

Yaşı: 2001 ( 18 Yaşında)
Boyu: 1.71 cm 
Kilosu: 52 kg 
Burcu:  Oğlak 
Doğum Yeri: İstanbul

 

Her gün dizi sektörüne yeni oyuncular katılmaktadır. Bu oyuncuları beğenen izleyiciler oyuncular hakkında bilgi edinmek isterler. 2017 yılında rol aldığı televizyon dizileri ile karşımıza gelen ve son dönem oyunculardan biri olan Ece Aydemir kimdir merak edilen oyuncular arasında olup oyuncu hakkında en güncel bilgileri sevenler için paylaşıyoruz.

Ece Aydemir Hakkında Bilinmek İstenenler

2001 yılında İstanbul’da doğan oyuncu, Ece Aydemir kaç yaşında özellikle merak edenler için net bilgi olup bu yıl itibari ile 18 yaşındadır. Boy ölçüsü 1.70 cm olan güzel oyuncunun kilosu ise 57 kg’dır. Sosyal medyada 7000’e yakın takipçi ve beğeneni bulunan Aydemir oyunculuk basamaklarına Ayla Algan Yaratıcı Drama Ve Kamera Önü oyunculuk eğitimi alarak başlamıştır. Henüz çok küçük olan oyuncu dizilerde gösterdiği büyük başarı performansı ile oyunculuk kariyerini büyütecek gibi.

Bunu da Okuyabilirsin...  İbni Batuta Kimdir? Seyahatnamesi Ne Anlatıyor?

Oyuncu hakkında en çok merak edilen konu ise Ece Aydemir sevgilisi var mı var ise kimdir. Bu konuda henüz kendisinden bir açıklama gelmediği gibi yaşı gereği bekar olduğu kesindir.

Hangi Dizlerde Rol Aldı?

2017 yılında çekilen Olmaz Böyle Şey ve Kalk Gidelim televizyon dizilerinde rol almıştır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak