Kimdir?

Duygu Akdeniz kimdir?

Uzun süredir ekranda görülen Duygu Akdeniz kimdir sorusu merak edilen sorulardan biridir.

Duygu Akdeniz kaç yaşında sorusunun cevabı, 12 Haziran 1986 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Duygu Akdeniz 32 yaşındadır ve boyu 178 santimetre ve kilosu 60’dır. Duygu Akdeniz, ikizler burcudur. Duygu Akdeniz’in sanılanın aksine asıl mesleği modelliktir. Doğma Büyüme İzmirlidir. İzmir’de doğup büyüyen güzel model, Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Ancak modellik yaparak meslek hayatına atılmayı tercih etmiştir ve ara sıra da sunuculuk ve moda yazarlığı yapmıştır. Ve son dönemlerde oyunculuk yapmaya da başlamıştır. Birçok alanda iş yapmıştır. Tercih ettiği tüm alanlar kamera önündedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Kazım Karabekir Kimdir? Kısaca Hayatı

Duygu Akdeniz’in Eğitim Hayatı

Duygu Akdeniz, Celal Bayar Üniversitesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü başarı ile bitirmiştir. Ardında da meslek hayatına atılmaya başlamıştır. Duygu Akdeniz, oyunculuk ve diksiyon eğitimler almıştır ve sonrasında ekran önünde işler yapmaya karar vermiştir. Bir yandan modellik yaparken aynı zamanda da dizilere konuk oyuncu olarak da yer almaya başlamıştır. 2013 yılında yer aldığı Kenan Doğulu’nun Aşka Türlü Şeyler şarkısının klipinde yer almıştır ve bu sayede kısa sürede herkes tarafından tanınmıştır. Ayrıca Duygu Akdeniz, bir dönem moda yazarlığı da yapmıştır. Oldukça fazla işle uğraşan Duygu Akdeniz, tüm işlerini severek yaptığını söylemektedir.

Duygu Akdeniz’in Yer Aldığı Diziler

Duygu Akdeniz ilk önce Star TV’de yayınlanmış olan Kadir İnanır’ın da rol almış olduğu İzmir Çetesi adlı dizide Tuğçe karakterine hayat vermiştir ve bu dizi onun tanınmasına sebep vermiştir. Bu diziden sonra ise TRT 1’de yayınlanmış olan Yol Ayrımı dizisinde yer almış ve küçük bir rolde oynamıştır. Daha sonra dizilerde yer almayı bırakıp modelliğe devam etmiştir ve daha sonra da Star TV’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde tekrar oyunculuk yapmaya devam etmektedir. Dizide Emlakçı Nihal karakterine hayat vermektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Manuş Baba kimdir? Memleketi ve asıl ismi

Duygu Akdeniz’in Sevgilisi Kimdir?

Duygu Akdeniz sevgilisi kim sorusu merak edilen konulardan biridir. Duygu Akdeniz, 2010 yılında ünlü moda prodüktörü Uğurhan Akdeniz ile hayatlarını birleştirmişlerdir. Duygu Akdeniz sevgilisi kim sorusu için ideal bir yanıttır. Ve henüz çocukları yoktur.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak