Kimdir?

Dorukhan Toköz Kimdir? Sevgilisi Kim?

Beşiktaş’ın bu sezon vazgeçilmez yıldızları arasında yer almakta olan ve genç yaşına, deneyimsizliğine rağmen göstermiş olduğu performans ile siyah beyazlı renklere gönül vermiş taraftarların gönlünde taht kurmayı başaran 22 yaşındaki genç yıldız futbolcu Dorukhan Toköz kimdir?

Beşiktaş’ın bu sezon vazgeçilmez yıldızları arasında yer almakta olan ve genç yaşına, deneyimsizliğine rağmen göstermiş olduğu performans ile siyah beyazlı renklere gönül vermiş taraftarların gönlünde taht kurmayı başaran 22 yaşındaki genç yıldız futbolcu Dorukhan Toköz kimdir?

Dorukhan Toköz Kimdir

2018 – 2019 Süper Ligi boyunca hemen hemen Beşiktaş’ın oynamış olduğu tüm maçlarda forma şansı bulan yıldız futbolcu, 21 Mayıs 1996 tarihinde Eskişehir ilinde dünyaya gelmiştir.

Oynadığı spor müsabakalarında ikili mücadelelerde verdiği performanstan da anlaşılacağı üzere yıldız futbolcu güçlü bir fiziğe sahip olmakta olup, Dorukhan Toköz boyu 1,80 m uzunluğundadır. Aynı zamanda genç futbolcunun ağırlığı ise 73 kilogramdır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Vehbi Koç Kimdir? Vehbi Koç Hakkında Her Şey

Dorukhan Toköz Kariyeri

Eskişehirspor’un alt yapısından yetişen ve uzun bir süre kırmızı siyahlı formayı terleten 22‘lik genç yıldız, Eskişehirspor’da 14 numaralı formayı giymiştir. Eskişehirspor kulübünde formayı giydiği dönem boyunca efendi kişiliği ve alçak gönüllüğü ile tanınan Dorukhan Toköz, göstermiş olduğu performans sayesinde 4 büyüklerden biri olan Beşiktaş Spor Kulübünün dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Dorukhan Toköz Sevgilisi

Basın mensuplarından uzak bir hayat tercihinde bulunan ve özel yaşamının gizliliğine büyük önem veren Dorukhan Toköz sevgilisi kimdir sorusu, ünlü futbolcunun hayranları tarafından merak edilmektedir. Bu nedenle Dorukhan Toköz’ün özel yaşantısına dair bilgiler basında yer almamaktadır.

Dorukhan Toköz’ün Oynadığı Futbol Takımları

Belirtildiği üzere Dorukhan Toköz, Eskişehirspor Kulübü’nün altyapısından yetişen ve savaşan oyuncu yapısı, sürekli kendini geliştiren karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bir futbolcudur. Eskişehirspor’da forma giydiği dönem boyunca 32 futbol müsabakasında 1 gol atmayı başarmıştır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra başarılı yıldız oyuncu Dorukhan Toköz orta saha mevkiinde oynamaktadır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Kazım Karabekir Kimdir? Kısaca Hayatı

Eskişehirspor’da göstermiş olduğu başarılı form grafiği ve performans ile Beşiktaş’ın radarına girebilmeyi başaran yıldız futbolcu kısa süre içerisinde Beşiktaş’ta oynamayı başarmış ve takımın bu sezon vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Yıldız futbolcu Dorukhan Toköz, Beşiktaş kulübü ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştır. Aynı zamanda göstermiş olduğu verimli performans grafiği yakalayan Dorukhan Toköz, U-21 milli takımının da 9 kez formasını giymiştir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak