Kimdir?

Didem Delen Kimdir, Sevgilisi Kim?

Didem Delen, Kanal D de yayınlanan Kısmetse Olur yarışmasının gelinlerinden biri olmuştur. Didem Delen hakkında kimdir, nereli, kaç yaşında gibi sorularınızın yanıtlarını bu makale’de bulabilirsiniz. 

Didem Delen Kimdir?

26 Aralık 1985 tarihinde doğan Didem Delen doğma büyüme İstanbulludur. Halkla ilişkiler mezunu olan Delen kahverengi gözlü ikizler burcudur.

Didem Delen Boyu

Güzel ve uzun boylu olan Didem Delen’in boyu 1.70’dir.

Didem Delen Kilosu

Vücudu düzgün olan Didem Delen kilosu ise 53 kg’dir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Yılmaz Büyükerşen Kimdir?

Didem Delen Yaşı

Didem Delen’in yaşı ise 34’dür.

Didem Delen Sevgilisi

Kısmetse Olur yarışmasının gelin adayı olan Didem Delen’in sevgilisi Adnan Kızıltaş idi. Bir dönem Yavuz Bingöl ve Acun’la adı anılan Didem Delen isim benzerliğinden dolayı böyle sorun yaşadığını dile getirmiştir.

Didem Delen Adnan’a önceden evlenip boşandığını söylemediği için ayrılmak zorunda kalmışlardır. Bazıları ise Adnan’ın evlilik teklif etmek için yüzük aldığını ama bu yüzüğün parmağına büyük geldiği için daraltmak istediğini konuşuyor.

Yüzüğü daraltmaya giden Didem ise yüzüğün sahte olduğunu öğrenince ayrılıyor. Bir firmada halkla ilişkiler bölümünde çalışan Didem Delen arada sunuculukta yapmıştır. Dublaj ve defilelerde de yer alan Didem Delen Behiç Bayer’in Yak klipinde de oynamıştır. Hesaplarında bin bir surat lakabıyla anılmaktadır. İnstagram hesabında bazı resimlerinde masum iken bazılarında çok seksi.

Bunu da Okuyabilirsin...  Öykü Karayel Kimdir?

Didem Delen’in oynadığı roller

Şuan Kanal D ‘de Afilli Aşk romantik komedi dizisinde oynayan Didem Delen bu senaryoda Fulyayı canlandırmaktadır. Kerem ile Ayşe’nin aşk dolu eğlenceli hayatlarına eğlence katacak olan Didem Delen Ayşe’yi kıskançlıklara sürükleyerek filme heyecan katacaktır.

Erkeğinin eğlenceli, karizmatik ve zeki olmasını isteyen Didem Delen yemek yapmayı bilen bir sevgili arıyor. Ben seçilmem seçerim diyen Didem Delen Kısmetse Olur da çok iddialı karakterler içindeydi. İnstagram hesabındaki tavırları ile ekranlara yansıyan tavırları arasında çok fark olduğunu söyleyenler var. İnstagram hesabında modern bir tavır sergileyen Didem Delen evli olduğu döneme ait tüm resimleri silmiş olmalı.

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak