Kimdir?

Demet Özdemir Kimdir? Sevgilisi Kim?

Başarılı oyunculuğu, güzelliği ve yaşadığı aşklarla gündeme gelen Demet Özdemir, 26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. Ailenin en küçük çocuğu olan güzel oyuncu, yaptığı işlerle,Demet Özdemir kaç yaşında, sevgilisi kim gibi soruları akıllara getiriyor.

Son dönemlerde Erkenci Kuş dizisi ile birlikte büyük popülerliğe ulaşan Demet Özdemir kimdir? Son zamanların gözde oyuncularından Demet Özdemir sevgilisi kim ? İşte magazin gündemini sık sık meşgul eden Demet Özdemir’in biyografisi.

Demet Özdemir Biyografisi

Başarılı oyunculuğu, güzelliği ve yaşadığı aşklarla gündeme gelen Demet Özdemir, 26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. Ailenin en küçük çocuğu olan güzel oyuncu, yaptığı işlerle,Demet Özdemir sevgilisi kim ve kaç yaşında gibi soruları akıllara getiriyor. 8 yaşındayken anne ve babası ayrılan Demet Özdemir, annesi ile birlikte İstanbul’da yaşamaya başlamıştır. Akşam lisesinde lise eğitimini tamamlamış ve daha sonra Şahika Tekand’dan dans tiyatro kursu almıştır. Demet Özdemir Boyu 1.70 ve yaşı 26’dır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Sera Kutlubey Kimdir?

Demet Özdemir’in Yer Aldığı Projeler

​İş hayatına şarkıcı Bengü’nün dansçısı olarak başlayan güzel oyuncu, esnek hareketleri ile dikkat çekti ve kısa sürede Efes kızlarından biri olmayı başardı. Daha sonra Mustafa Sandal’ın “ateş et” şarkısının klipinde dansçı olarak yer aldı. 2012 yılında Pegasus reklamında rol alarak daha fazla tanınan oyuncu,dizi kariyerine “Sana Bir Sır Vereceğim” adlı dizi ile başladı. Daha sonra “Kurt Seyit Ve Şura” adlı dizide Alya karakterine hayat verdi.Tut Sözünü adlı sinema filminde Demet karakterini ve Çilek Kokusu adlı dizide Aslı karakterini canlandıran oyuncu No:309 dizisinde ise Lale karakterini canlandırdı.

Oynadığı film ve diziler;

  • -Tut Sözünü (film)
  • -Sem Kiminle Dans Ediyorsun (film)
  • Sana Bir Sır Vereceğim (dizi)
  • -Kurt Seyit ve Şura (dizi)
  • -Çilek Kokusu (dizi)
  • -No:309 (dizi)
  • -Erkenci Kuş (dizi)
Bunu da Okuyabilirsin...  Kübra Süzgün kimdir? Yaşı kaç ve nereli?

Demet Özdemir Hakkında Merak Edilenler

Demet Özdemir, son olarak Star TV’nin hâlen devam etmekte olan sevilen dizisi Erkenci Kuş’ta Sanem Karakterini canlandırmaktadır. Başarılı oyuncu, bu dizide başrolleri Can Yaman ile paylaşmaktadır. Sanem ve Can’ın aşkını aşkı etrafında dönen bir takım olayları konu alan dizi, geçtiğimiz günlerde Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülüne layık görüldü.

Demet Özdemir, bir süredir yakışıklı oyuncu Seçkin Özdemir ile aşk yaşıyordu. Fakat ikilinin kısa bir süre önce yollarını ayırdığı ortaya çıktı. Ayrılık sebebi olarak Demet Özdemir’in rol arkadaşı Can Yaman’la ilişki yaşadığı dedikoduları ortaya atılsa da, güzel oyuncu yaptığı açıklamada; Can Yaman’la sadece arkadaş olduklarını, Seçkin Özdemir ile ayrılık sebebinin ise yoğun iş temposu olduğunu söyledi.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak