Kimdir?

Ceren Moray Kimdir? Kaç Yaşında?

O Hayat Benim dizisi ile ünlenen Ceren Moray’ın hayatı magazin dünyasında son zamanlarda en çok merak edilenler arasındadır. Ceren Moray, 5 Haziran 1985 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir.

O Hayat Benim dizisi ile ünlenen Ceren Moray’ın hayatı magazin dünyasında son zamanlarda en çok merak edilenler arasındadır. Ceren Moray, 5 Haziran 1985 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Ceren Moray kaç yaşında? Sorusunun güncel yanıtı 33 yaşındadır. Ceren Moray boyu 1.60 metredir. Ceren Moray kilo ise 42 kilodur. Ünlü oyuncu ikizler burcudur. Ceren Moray, memur bir ailenin tek kızıdır, kardeşi yoktur. Ceren Moray, doğumundan bir kaç yıl sonra ailesi ile birlikte İstanbul’a taşınmıştır.

Ceren Moray Eğitim Hayatı

Ceren Moray, tiyatro eğitimine çok küçük yaşlarda başlamıştır. Uzun bir süre Pera Güzel Sanatlar da eğitim almıştır ve 2005 yılında Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü kazanmıştır. 2009 yılında üniversiteden başarı ile mezun olmuştur. Ünlü oyuncu yüksek lisans döneminde iken babası kalp krizi geçirmiştir ve bunun etkisi ile ardından ünlü oyuncu, hayatını farklı bir yöne çevirmeye karar vermiştir. Bu sırada bir dizi için teklif gelmiştir ve bu sayede ilk televizyon deneyimi, 2006 yılında yayımlanan Serseri Aşıklar isimli dizide olmuştur.

Bunu da Okuyabilirsin...  Ahmet Sami Kutlu kimdir?

Bu diziden sonra televizyonun yolları kendisine açılmıştır. Ünlü oyuncu birkaç yıl televizyona ara vererek eğitimlerini sürdürmüştür. Eğitimi bitince 2007 ve 2010 yılları arasında Kanal D’de yayınlanan Kavak Yelleri dizisinde Su karakterini canlandırmıştır. Fakat onun asıl büyük dizisi, Fox TV’nin dizisi olan O Hayat Benim dizisi olmuştur. Dizide Efsun karakterini canlandıran Ceren Moray, daha ilk bölümlerde başrolün önüne geçerek dizinin başrolü haline gelmeyi başarmıştır.

Ceren Moray Oynadığı Diziler

Ceren Moray 2007 yılından 2011 yılına kadar Kavak Yelleri dizisinde Su karakterine hayat vermiştir. Daha sonra 2012 yılında yayınlanmaya başlayan İşler Güçler adlı dizide yer almıştır. 2014 ile 2017 yıllarında arasında ise Fox TV’de yayınlanmış olan O Hayat Benim dizisinde Efsun karakterine hayat vermiş olup, bu dizi ile ününe ün katmıştır. Şu anda da 2018 yılından beri Star TV’de yayınlanmakta olan Avlu adlı televizyon dizisinde rol oynamaktadır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Ekin Çelebi kimdir?

Ceren Moray Evli mi?

Ceren Moray eşi Nicco’dur. Ceren Moray, uzun süredir birlikte olduğu Fransız sevgilisi ile 24 Eylül 2017 tarihinde evlenmiştir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak