Kimdir?

Cemrehan Karakaş Kimdir? Sevgilisi Kim?

6 Haziran 1993 yılında Tekirdağ’da doğan Cemrehan Karakaş aslen İstanbulludur. Küçük yaşlarından beri sanat ile ilgilenen oyuncu Bilgi Üniversitesi’nin Kültür ve Sanat Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Oyuncu mezuniyetinden sonra Betil Algantay, Müfit Aytekin ve Celal Aldeniz usta isimlerden oyunculuk adına dersler almıştır. Profesyonel oyunculuğu ile hafızalara kazınan Cemrehan Karakaş evli mi ya da sevgilisi var mı? Yakışıklı oyuncunun sevgilisi hakkında pek fazla bilgi olmasa da adının Cansın olduğu bilinmektedir.

Son dönemlerde 4N1K İlk Aşk dizisi ile büyük popülerlik kazanan Cemrehan Karakaş kimdir? Cemrehan Karakaş boyu 1.73 kilosu ise 62’dir. Ünlü oyuncu İkizler burcu olup koyu bir Beşiktaş hayranıdır.

Cemrehan Karakaş Kimdir?

16 Haziran 1993 yılında Tekirdağ’da doğan Cemrehan Karakaş aslen İstanbulludur. Küçük yaşlarından beri sanat ile ilgilenen oyuncu Bilgi Üniversitesi’nin Kültür ve Sanat Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Oyuncu mezuniyetinden sonra Betil Algantay, Müfit Aytekin ve Celal Aldeniz usta isimlerden oyunculuk adına dersler almıştır. Profesyonel oyunculuğu ile hafızalara kazınan Cemrehan Karakaş evli mi ya da sevgilisi var mı? Yakışıklı oyuncunun sevgilisi hakkında pek fazla bilgi olmasa da adının Cansın olduğu bilinmektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Ebru Şahin kimdir? Yaşı kaç ve nereli?

Küçük yaşlarından beri avcı olmak isteyen oyuncu, sosyal medya resmi hesaplarında sürekli doğa fotoğrafları paylaşmıştır. Grafik tasarım işlerine de ilgi duyan Karakaş, bir kaç yıl önce kendi dergisini çıkarmıştır. Karikatür tutkunu olduğunu her defasında dile getiren oyuncunun büyük bir mizah ve dergi arşivi bulunmaktadır. Dünyaca ünlü pop starıJustinBieber’a benzetilen yakışıklı oyuncu bu durumdan pekte memnun değildir.

Cemrehan Karakaş’ın Oynadığı Diziler

Oyunculuk hayatına 2011 yılında start veren oyuncu, Canım Babam dizisi ile kamera önüne geçmiştir. Daha sonra 2012 yılında Umutsuz Ev Kadınları ve 2014 yılında Sen Benimsin adlı diziler ile kariyerine devam etmiştir. 2018 yılında kariyerinin en üst seviyesine 4N1K İlk Aşk dizisinde oynadığı Oğuz Ünalkarakteri ile ulaşmıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Gözde Mutluer kimdir?

Cemrehan Karakaş’ın Oynadığı Filmler

Yakışıklı oyuncu beyaz perdede ki kariyerine Büşra Yılmaz’ın 4N1K adlı romanından uyarlanan 4N1K ve 4N1K-2 filmleri ile başlamıştır. Bu filmler fazla ilgi görünce daha sonra uzun soluklu bir diziye çevrilmiştir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak