Kimdir?

Burak Deniz Kimdir?

 Burak Deniz kimdir sorusu birçok TV izleyicisi tarafından merak edilmektedir. 20 Ekim 1989 yılında İstanbul’da doğan Burak Deniz nereli İzmitlidir. 30 yaşında olan sevilen oyuncu Burak Deniz boyu 1,85 kilosu ise 75 kg’dır. Burak Deniz sevgilisi olduğu bayan ile ilk defa kameralara yakalanmıştır. Oyuncunun yanında görüntülenen bayanın ünlü bir sima olmaması dikkat çekmiştir.

Burak Deniz’in Oynadığı Diziler

Burak Deniz Sanat Tarihi mezunudur. İlk rolü 2011 yılında yayınlanan Kolej Günlüğü isimli dizideki Onur karakteridir. Ünlü oyuncu daha sonra Nurgül Yeşilçay ve Şahin Irmakla Sultan isimli dizide rol almıştır. Daha sonra oynadığı Kaçak isimli dizi ile hayran kitlesi artan oyuncu sırasıyla Tatlı Küçük Yalancılar, Medcezir, Aşk Laftan Anlamaz dizilerinde rol alarak sevilen ve takıp edilen oyuncular arasında yerini almıştır. Oyuncunun ilk başrolü Aşk Laftan Anlamaz isimli dizi olmuştur. Bu dizide sevilen oyuncuya Hande Erçel eşlik etmiştir. Burak Deniz son olarak 2017-2019 yayın döneminde Bizim Hikaye isimli dizide Hazal Kaya ile rol almıştır. Ve Barış karakterini canlandırmıştır. Sevilen oyuncu yeni sezonda ise Patron isimli bir dizi ile anlaşma yapmıştır. Diziyi Tims&B yapım şirketinin çekeceği ise edinilen bilgiler arasındadır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Özlem Yılmaz Kimdir?

Burak Deniz Sinema Filmi

Sevilen oyuncu Burak Deniz’in ilk ve şu ana kadar tek sinema filmi Arada isimli filmdir. Ve film 2017 yılında çekilmiş olup ona filmde oyuncu Büşra Develi eşlik etmiştir. Film Kaliforniya’da albüm çıkarmak isteyen Ozan karakterini canlandırmıştır. Filde Ozan karakterinin arkadaşı Lara ile Kaliforniya’yagitmek için bilet aramaları sırasında başlarına gelen eğlenceli olaylar aktarılmıştır.

Burak Deniz Ödülleri

Ünlü oyuncu Burak Deniz 2018 yılında GQ Türkiye Men Of TheYear (Yılın erkekleri) ödül töreninde Yılın Yükselen Oyuncusu ödülünü almıştır. Oyuncuya ödülünü Kaçak dizisindeki rol arkadaşlarından Gürkan Uygun’un elindenalmıştır. Oyuncu aynı zamanda Peru’da düzenlenen LatinaTurkishAwards ödül töreninde Bizim Hikaye dizisindeki rolleri ile başrol arkadaşı Hazal Kaya ile dizi çifti ödülüne layık görülmüştür. Oyunculukta başarılı bir yükseliş yaşayan sevilen oyuncunun daha çok ödül alacağı tahmin edilebilmektedir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak