Genel Kültür

Borsa Nasıl Oynanır?

Borsa oyunu, internette fenomen haline gelmiş bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyun için yapmanız gereken tek şey, oyunun dolmasını bekleyerek ekran karşısında yerinizi almanız oluyor. Borsa oyununda temel amaç, kısıtlı bir sürede elinizdeki gücü kullanarak puan kazanmaya çalışmanızdır.

Kısıtlı süreden kast edilen vakit 30 saniyedir. Yani, 30 saniye içinde o kadar çok doğru ve sık vuruş yapmanız gerekiyor ki, en yüksek puanı elde edesiniz… Bu sayede en yüksek puanların olduğu kategoriye girmek de sizin elinizde olacak. Oyundaki hayvancağız da bu sırada sizin kazandığınız paraları sayıyor olacaktır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Mesleki Yeterlilik Nedir?

Oyundaki Puanlar Nasıl Öğrenilir?

Oyuna girince, oyunun sağ alt bölümünde kırmızı bir buton olduğunu göreceksiniz. Bu butona doğru zamanlarda basmanız halinde, oyun size kazandırdığı puanları verecektir. Her butona basma sonrasında puanınızı gösteren ekran ve grafik gelecek, ardından da yine sağ alt tarafta “next try” butonunun aktif olduğunu göreceksiniz. Bu butona basmanız durumunda da oyun kaldığı yerden devam edecektir.

Borsa Oyunundaki İpuçları Nelerdir?

Oyunun inceliği ise, power yazısında bir dolup bir boşalan güç sekmesine göre vuruş zamanınızı ayarlamaktan geçiyor. Power tam dolu olduğu anda butona basarsanız, yüksek puan kazanıyorsunuz. Eğer power düşüklerde iken butona basmış iseniz, oldukça az puanlar kazanıyorsunuz. Unutmayın, power bölümünde o hareketliliğin sabit bir temposu var. Eğer tempoyu yakalarsanız, oyundan da oldukça yüksek bir puan almış olacaksınız.

Bunu da Okuyabilirsin...  Kafalar Karışık filmi ne kadar izlendi?

Borsa Oyunu Nasıl Oynanır

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak