Kimdir?

Bilal Sonses kimdir? Yaşı kaç? Biyografisi…

Öpesim Var şarkısı ile büyük çıkış yakalayan Bilal Sonses kimdir? Youtube üzerinden yayınladığı şarkılarla ünlenen Bilal Sonsen aslen nerelidir ve yaşı kaçtır?

Öpesim Var şarkısı ile büyük çıkış yakalayan Bilal Sonses kimdir? Youtube üzerinden yayınladığı şarkılarla ünlenen Bilal Sonses Hayatı  ve  sesiyle herkesi etkilemeyi başaran Bilal Sonses’in biyografisi…

Bilal Sonses Kimdir?

1989 senesinde dünyaya gelen şarkıcı Bilal Sonses İstanbul’da doğmuş ve burada büyümüştür. Lise eğitimini Mehmet İhsan Mermerci Anadolu Turizm Otelcilik okulunda tamamlamış üniversite eğitimini önce Onsekiz Mart üniversitesinde ardından Düzce Üniversitesinde tamamlamıştır.

Bilal Sonses Boyu

Yakışıklılığı ve sesiyle genç kızların sevgilisi olan Bilal Sonses 1.76 boyunda ve 70 kilodadır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Setenay Cankat Kimdir?

Bilal Sonses’in Müzik Kariyeri

Uzun yıllardır müzik ile uğraşan Bilal 2015 yılında Youtube kanalı üzerinden şarkılarını paylaşmaya başlamıştır. Yakışıklı şarkıcı Bilal Sonses’in sözü ve müziği kendisine ait olan “İki Kelime, Elin Olamam, Sana Bir şey Olmasın, Sol Yanım” şarkıları ile gönüllerde taht kurmuş ve dinlenme rekorları kırmıştır.

Son olarak 2017 yılında “Öpesim Var” şarkısı ile sevenlerinin karşısına çıkan sanatçı kısa sürece milyonlarca kişiye ulaşmıştır.

İşte Bilal’ın Çıkardığı Albümler

  • Öpesim Var
  • Üzgünüm
  • Ben Eski Ben Değilim
  • Gizlide Olsa
  • İki Kelime
  • Helal Etmiyorum

Hayranları tarafından en merak edilen soru ise Bilal Sonses’in sevgilisi olup olmadığıdır. Zira yakışıklılığı sebebiyle geniş bir kadın hayran kitlesine sahiptir. Fakat Bilal’in sevgilisi olup olmadığı henüz bilinmemektedir. Çünkü özel hayatını gizli tutmaktadır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Osman Şahin Kimdir?

Bilal Sonses’in Fotoğrafları

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


3 Yorum

  • Herkese merhabalar selamlar saygılar Ben TUĞÇE KANDEMİR bilalin sevgili arkadaşımın biyografisi paylaşılmış çok mutlu oldum gerçekten benimde biyografimi yaparsanız çok seviniri kendinize iyi bakın

    • Tuğçe Kandemir Ben Sinem Refiye Sezgin 14 Yaşımdayım.Bence de BİLAL SONSES çok tatlı,yakışıklı,sempatik,enerji dolu,şarkılarına duygu katan,iyi kalpli,sevimli bir şarkıcı.Ben hem onun hem de senin sesini çok beğeniyorum ama en çok bilal sonses in sesini beğeniyorum.Neden diye sorma çünkü insan ister istemez bir şeyler yapabilir.Buda onlardan biri o yüzden ben bilal sonsesi daha çok seviyorum

Yorum Bırak