Kimdir?

Aytuğ Ergen Kimdir?

Sosyal medya hesapları ile büyük bir popülerlik kazanan, Aytuğ Ergen kimdir? Ürettiği içerikler ile abonelerini ve takipçilerini kendine hayran bırakan ne iş yapıyor? Aytuğ Ergen sevgilisi kim? Aytuğ Ergen nereli gibi pek çok soru son günlerde sosyal medyayı meşgul ediyor. Tüm sorularınızın cevaplarını almanız için Aytuğ Ergen’in biyografisi ve hayatı…

Aytuğ Ergen Hakkında 

Aytuğ Ergen 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yengeç burcudur. Aytuğ Ergen boyu 1.85 cm’dir İlk, orta ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamlayan internet yıldızı. Lisans eğitimini de İstanbul’da tamamladıktan sonra, hayatına sosyal medya üzerinden yön vermeye başlamıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  İnci Ertuğrul kimdir?

2018 yılında Vizyona giren ”Vallahi Hortladı” adlı film de aldığı rol ile oyunculuk kariyerine de ilk adını attı. Film ise, Antakya’da çekiliyor ve 1000 yılda bir tekrar dirilen bir firavunun, tekrar uyumamak ve sonsuza kadar ayakta kalmak adına 14 özgür ruha ihtiyaç duymasını konu ediniyor. Nam-sis’ten kurtulmak isteyen kahramanların hikayelerini bu komedi filminde izleyebilirsiniz.

Aytuğ Ergen Sevgilisi Var Mı?

Şuan kendisinin yaptığı açıklamalara göre hiç evlenmemiştir ve sevgilisi yoktur. Aşk hayatından ziyada iş hayatında başarılara ulaşmak isteyen fenomen işine öncelik veriyor ve içerik üretmenin zamanının çoğunu aldığını dile getiriyor.

Nasıl Fenomen Oldu?

17 Yaşında o zamanın popüler uygulamalarından Vineile internette videolar paylaşarak, içerik üretme işine başlamıştır. Vine uygulamasının popülerliği bittikten sonra instagram kullanmaya başlayan internet yıldızı orada da 700.000 kişilik bir kitleye ulaşarak izlenmeye ve beğenilmeye başlanmıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Jean Paul Sartre Kimdir? Kısaca Politik, Felsefi ve Edebi Kişiliği

Son olarak ise, Youtube mecrasına geçiş yapmıştır. Yotube da yeni bir kanalı olan Aytuğ Ergen tüm sevenlerini kanalına bekliyor. Hayatı boyunca hep bir şeylerin peşinden koştuğunu ve başarmak için mücadele verdiğini dile getiren internet yıldızı başarısı ile göz dolduruyor.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak