Diğerleri

Aycan Demirci Kimdir?

Son dönemde Gardırop Savaşları yarışmasıyla büyük bir popülerlik kazanan ve Boxun Yıldızları programında yer alan Aycan Demirci kimdir? Yarışmada bulunduğu süre zarfında büyük yankı uyandıran Aycan Demirci, evli mi sevgilisi var mı? Magazin gündemini uzun süre boyunca işgal eden Aycan Demirci’nin işte hayatı ve biyografisi.

Aycan Demirci Kimdir, Kaç Yaşında?

5 Nisan 1996 doğumludur. Aycan Demirci yaşı 23’tür ve koç burcudur. Giyimine ve tarzına güvendiği için Gardırop savaşları programına katıldığını belirten Demirci, alışveriş için aylık olarak 13 bin lira harcadığı dönemler olduğunu belirtmektedir. Göz rengi ise kahverengidir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Oğuzhan Uğur kimdir? Sevgilisi kim yaşı kaç?

Aycan Demirci boyu 166 santimetredir. Fox TV’de katıldığı Gardırop Savaşları yarışmasını ikinci olarak tamamlamıştır. Şu anda da Fulya Keskin, Şenol İpek, Berna Canbeldek, Bülent Çetinaslan, Asena, Sahra Işık, Sami Levi, Ayşıl Özaslan, Baki Mercimek ve Çılgın Sedat gibi birçok tanıdık isimle TV8’de Boxun Yıldızları programında yer almaktadır.

Bunun yanında ünlü Twitch yayıncısı Ferit Karakaya tarafından oluşturulmuş ve Onedio tarafından desteklenmiş olan BigBosslayf programında yer almaktadır. Program farklı ve eğlenceli yarışmaları içeren bir şov programıdır. Programda Berkcan Güven, Ferit Karakaya, Selin Kidil, Sezen Destina, Efe Uygaç, Elanur, Gülce Kahtalı ve Şükrü gibi birçok Twitch yayıncısı ve Youtuber bulunmaktadır.

Aycan Demirci Nereli?

Aycan Demirci İstanbul doğumludur ve halen İstanbul’da yaşamaktadır. Aycan Demirci kilosu ise 53’tür. Ayrıca aktif olarak İnstagramkullanmaktadır. Gittiği çeşitli mekanlar ve şehirlerden paylaştığı fotoğraflar magazin dünyasının ilgisini çekmektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Buse Akar Kimdir?

Aycan Demirci Sevgilisi

Mankenlik ve Modellik yapan Aycan Demirci sevgilisi ile zaman zaman İnstagram’dastoryler paylaşmaktadır. Yaptığı röportajda henüz evlenmek için erken olduğunu belirten Demirci, şu an için mutlu olduğunu ve işi üzerine yoğunlaşmak istediğini belirtmiştir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak